Jak oceniacie wygląd ? Keeway Matrix 50

• This topic has 7 odpowiedzi, 4 głosy, and was last updated 2 years temu by ZOW.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny

Wygląd

Wombat
    Moderator

niech wpisujom siem miasta które uważajo że wygląda na wypasiony

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

No to LU
    Uczestnik

Piękny, że klękajcie narody 🙂
    A tak serio-serio, to jest OK (dla mnie), tylko pytanie dziwne, bo pogląd na wygląd to bardzo indywidualna sprawa. Jednemu podoba się ferrari (jakieś), a drugiemu skarpeta (też jakaś, może być np. Syrena 102). Mnie bardziej interesuje Syrena, może dlatego, że bardziej na nią mnie stać :-):-):-)

Wombat
    Moderator

widze że dostrzegłes potencjał tego tematu. ja nie.

No to LU
    Uczestnik

Niezupełnie. Pogadać lubię, a w technicznych niewiele mam do powiedzenia, to korzystam każdej z okazji 🙂

Anonim
    Nieaktywny

</img>

Anonim
    Nieaktywny

</img>
    Przepraszam nie miałem kiedy wrzucić zdjęć Sorry 😛

ZOW
    Uczestnik

No, ale że co? Masz nogi zbyt długie i sprzedajesz? Nooo, fakt, podesty są dość krótkie. Wielkie mi mecyje. I dalej. Że jest jakby… zielony na ^facjacie^? Też prawda. Sprzedajesz to innemu ludkowi i się ^dygasz^, że ktoś tego w takim stanie nie kupi? * Nauczyciele ostatnio strajkowali, ale ty sam (i samodzielnie już) rozwiń swoją wypowiedź. Pisz w pełnych zdaniach. Z okólników takich to drzemy tutaj łacha w opór. Aż zaboli 😛

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button