Jak oceniacie to forum !! Jak wam sie podoba

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jak oceniacie to forum !! Jak wam sie podoba

Ten temat zawiera 51 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 52 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Elo oceńcie to forum w skali od 1 do 5 pozdrawiam aha napiszecie jeszcze dlaczego daliście taką ocenę a nie inną

Anonimowy

Dają 4, ponieważ forum się na razie rozwija i nie ma jeszcze zbyt wielu osób, nie ma dużego ruchu ale dobrze się zapowiada, jest porządek więc jest git 😀

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

Dałem 4 poniewasz stare było jakoś bardziej przejrzyste dla mnie

Anonimowy

ja tam dałem 5. Lepsze dużo jest nowe od starego 🙂

Anonimowy

dają 4 ponieważ stare forum było bardziej czytelne.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

4 za to że dziala mi zobacz posty od ostatniej wizyty oraz mogłem wrócić do starego loginu. Ale cała reszta też na +

Anonimowy

Daje cztery, ponieważ to forum jeszcze się tak dobrze nie rozwinęło i tamto stare było dużo lepsze. Mam nadzieję, że to forum będzie rozwinięte tak dobrze jak to stare… Pozdro

Anonimowy

Dalem 5, bo jest fajniejsze niz stare, bo jak na razie nie ma smietniku i jest bardziej przejzyste. Lepsze jest to, ze po wejsciu do jakiegos tematu i wyjsciu z powrotem na stronę glowna forum nie odznaczaja się wszystkie nieprzeczytane tematy, wiec zawsze wiadomo co zostalo do przeczytania. U mnie na razie troszkę wolniej chodzi niz stare, ale mysle, ze to kwestia wirusow na kompie juz 😛

Anonimowy

(usunięty)

Anonimowy

1 joke xD dam 4 bo to forum jest trochę inne niz tamte ale za to szybko chodzi + za to ze ma shoutboxa xD

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 52 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie