Jak namawiacie rodziców?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

W tym temacie opiszcie swoje sposoby: jak namawiacie rodziców do kupna jednośladu (silnikowego :p)

Na Aeroxa było tak: ciągle chodziłem do taty, opowiadałem mu o Aeroxie, co ma, że okazje na Allegro, to, tamto, gładko poszło bo i tak drugi skuter miałem zepsuty.
    Ale na kupno 125ccm boję się zagadać, poprostu pół roku zwlekam i nie wiem jak ;((

Anonim
    Gość

Zrób tak samo. 75ccm w te czy wewte 😛

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Gópi temad !
    Boisz się swoich rodziców ?!

Anonim
    Gość

Nie macie mi pomagać tylko pisać swoje sposoby. CIOŁKI!

Anonim
    Gość

Ja po wypadku, który miał mój bliski znajomy na ZX9Rce w ogóle nie myślę o moto :573:

Anonim
    Gość

to Jasiu nie masz zx9r? No powiedz normalnie ojcu, że za mało mocy ;p… Przynajmniej ja tak zrobiłem z przesiadki z 50 na 125 :D…

Anonim
    Gość

Stoi trochę rozjebana… :573:

Anonim
    Gość

to w końcu OT, więc mogę chyba tu spytać. A to co ona jest Twoja, i dałeś się znajomemu przejechać a on rozjebał?

Anonim
    Gość

Ja miałem o tyle łatwiej, że brat rzucił taki pomysł o kupnie 125 no i potem jakoś poszło …

Anonim
    Gość

Teraz pytanie psychologiczne mam do Was, co mam powiedzieć xd tata, chcę jakiś motor? lol xdd

Anonim
    Gość

Pogadaj żeby ci kupili 125 i jakieś blokady zarzucą czy coś XP
    Albo wykorzystaj argument że twoi koledzy maja xd

Anonim
    Gość

Akurat nie mają XD blokady? to juz wole roxem jezdzic niz 125 na blokadach 😀 chociaz i tak bd. enduro brał to prekosc nie będzie robila dla nich roznicy, chociaz nie wiem właśnie czy wolałbym enduro/sm/ściga ;p

Anonim
    Gość

powiedz że w teren mniejszym niż 125 to nie ma co wjeżdżać xP

Anonim
    Gość

powiedz, że chcesz biegi, a 50-tki w biegach chodzą gorzej niż aerox i lepiej kupić od razu 125 :D..

Anonim
    Gość

Dalej to sobie poradzę, tylko MEGA BIG MUCH MANY A LOT OF VIELE problem to zagadać w ogóle o moto :p zagadać, że chcę coś takiego.

A jak u Was to wyglądało?

Anonim
    Gość

Ja powiedziałem w ten sposób, że kiedyś kupię sobię BMW GS1200, a żeby kupić takie moto, to muszę nabrać doświadczenia(czyli muszę się rozwijać), a jeżdżąc cały czas piździkiem stoję w miejscu… I tak przez pół roku( w międzyczasię prawko zrobiłem). Cały czas twardo obstawałem przy swoim i zbierałem kasę, aż w końcu kupiłem i zapierdalam aż się szyby w oknach trzęsą :622:

Anonim
    Gość

Ja miałem o tyle prosto, że gdyby nie tata, to bym nigdy na skuter nie wsiadł… Po prostu uznał, że skuterek się przyda więc któregoś dnia zabrał mnie do znajomego gościa który sprzedawał, kazał obejrzeć i kupił 🙂

Jeśli chodzi o zagadanie… po prostu przedstaw sytuację. Powiedz, że chciałbyś mieć taki sprzęcik i czy by nie dołożyli trochę kasy. Tylko nie ma sensu przeginać, czyli truć bez przerwy.

Anonim
    Gość

excent, nie ma co się bać xP przecież cie za to nie zbija ;d ja też się tak bałem zagadać xP A powiedziałem słówko i się tata rozgadał to 😀

Anonim
    Gość

A ja bym poszedł na kompromis 😀 Zażądał moto najmniej 500ccm i w drodze negocjacji poszedł na kompromis 125ccm 😛 To jest bardzo skuteczna forma dążenia do celu(„żądaj więcej, niż chcesz”) xD

Anonim
    Gość

Zacznij od tego na jakich moto w przeszłości jeździł a potem powiedz o swoim :mrgreen:

Anonim
    Gość

Dobra, jakoś sobie poradzę. Teraz muszę znaleźć dobry moment do rozmowy 😀

Anonim
    Gość

ale ty chcesz o pozwolenie czy o sare ich prosic? jezeli o pozwolenie to najlepiej jak juz kupisz albo jak juz masz kase i wszystko naszykowane, wiesz juz ktorego brac..a o sare trochę gorzej… idz gdzieś na zarobek i powiedz ze na bziuka zbierasz to ci dołożą xd

Anonim
    Gość

Nie no dołożyłbym mi :p potem by się roxa sprzedało i git

Anonim
    Gość

Powiedz starym że chciałbyś już pojeździć czymś trochę większym jak skuterem 50 cc ja mowie jak jest bez zmyślania i to się sprawdza 🙂

Anonim
    Gość

tak w ogóle to Twoi rodzice i powinieneś wiedzieć najlepiej jak z nimi rozmawiać.
    Ja miałem taki + że miałem chinola i się czasem sypał że ciągle trzeba było dołozyć, a to 20zł a to 100 itd.
    Zacząłem najpierw narzekać, ze dużo pali i się nie opłaca jeździć i, że 125 jest bardziej ekonomiczna. Potem że już tym skuterem się jeździć nie da bo nuda taka bez biegów. na koniec wyskoczyłem, że znowu coś w silniku niby zaczyna nawalać i zaraz będzie trzeba dołożyć 500zł na remont w skuterze i że ciągle się sypie itd itp i narzekałem że jakie to chińskie gówno. W międzyczasię wspomniałem, że do 18lat na skuterze nie ma szans żebym dojeździł bo zaraz koła odpadną i że lepiej byłoby 125 kupić. Regularnie o tym wspominałem i się doczekałem, oczywiście najpierw wykazując się w szkole poprawiając oceny na dużo lepsze. no i mam moto ;p

Sam powinieneś wiedzieć jak powinieneś rozmawiać z rodzicami i jakich argumentów używać aby ich przekonać, w końcu to Ty ich znasz a nie my. Ja jeszcze wspominałem, że hamulce w tym skuterze to takie gówno i że na 125 bezpieczniej jeżdżąc 80kmh niż skuterem 50 bo hamulce lepsze itd.

Anonim
    Gość

Musze się pochwalić, że pogadałem i… lipa = nie chce, kurde ja do 18 skuterem nie będę jeździć…
    Ale póki nie będę miał to nie dam tacie spokoju :p

Anonim
    Gość

excent napisał:

Ale póki nie będę miał to nie dam tacie spokoju

I tego się trzymaj, bo działa 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button