jak kupić: Honda Zoomer X (lub Ruckus)

Cześć!

Poszukuję Zoomera X. Jeździłam nim sporo i jestem zakochana w tym modelu. Niestety, wygląda na to, że Honda nie sprzedaje go w Europie. Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć mi, jak i skąd mogę go ściągnąć? Jak sprawdzić, czy po ewentualnym ściągnięciu do Polski będę mogła go zarejestrować?
Wszelkie podpowiedzi mile widziane, bo się uparłam :wink:

Ewentualnie poszukuję Ruckusa - proszę o informację jeśli ktoś posiada ten model na sprzedaż

jeszcze w 2015 i 16 zoomera importowała Honda Polska z Puławskiej, zadzwoń i sie dowiedz czy nie ściągną.
poza tym masa firm ściga rózne sprzęty na zamówienie to i zoomera ściągną

dzięki za odpowiedź,

z Honda Polska już rozmawiałam i pisałam rok temu, nie chcieli się tego podjąć:

"Szanowna Pani,

Dziękujemy za kontakt z firmą Honda.

Uprzejmie informujemy, iż motocykl Honda Zoomer X nie jest oferowany i nie jest dostępny w Polsce.

Dziękujemy za zainteresowanie marką Honda i w razie pytań prosimy o kontakt."

jeśli chodzi o ściągnięcie to domyślam się, że jest to do zrobienia, ale co wtedy z dopuszczeniem tego do jazdy? Bo skoro nie sprzedają go nigdzie w Europie to pewnie też nie będzie takie proste go zarejestrować? czy się mylę? Jeśli ktoś może polecić jakąś firmę, która się tym zajmuje to również będę wdzięczna.

z rejestracją nie będzie problemu.
natomiast to kto ma to ściągać to zależy głównie od tego skąd ma to ściągać. ja mam namiary na ludzi ściągających samochody, łodzie, motory, skutery wodne ze stanów. zapewne nie problem dorzucić do frachtu skuter. ale jakby to miało być gdzieś z europy wożone to już musisz szukać. mi z Francji normalny handlarz wygrzebany w necie przywiózł.

Nawiązując do tematu. Dojrzałem do sprzedaży swojej Hondy Zoomer. W razie czego można pisać do mnie na mrga@poczta.onet.pl
Pozdrawiam
Maciek

to jak już tak korzystasz to może przynajmniej napisz jaki rocznik, jaki stan, jaka cena.

Rok produkcji 2005. Jest to skuter kupiony nowy w Polsce (w salonie hondy). Mam jeszcze książeczkę gwarancyjną/serwisową i instrukcję obsługi. Ja odkupiłem go od pierwszego właściciela przy przejechanych zaledwie 600 km (!). I jechałem nim 7 godzin z Gliwic do Łodzi, to była moja pierwsza jazda skuterem w życiu. Obecny stan licznika to dalej niewiele bo 7074 km. Dlaczego tak mało? Bo choć bardzo, bardzo lubię Zoomera to nie miałem zbyt dużo czasu na jeżdżenie na nim. Mam 49 lat i użytkowałem go tylko ja i to w sposób rozsądny. Nikt inny nie jeździł (synek ma 7 lat, jest za mały). Kolor czarny.