Jak kompresja po szlifie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jak kompresja po szlifie

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam nie dawno mój skuter miał szlif cylka mechanik zapewniał mnie ze bende mieć kompresje 10 atmosfer zrobiłem 350 km , że tak powiem jak producent mówi powoli wachlując mu manetką , sprawdzam kompresje a tu 8,0 czy ta komprecha pójdzie jeszcze do góry czy jak ????

Anonimowy

10 atmosfer to możesz mieć na nówce cylu a 8 to jest dobra komprecha motoru po dotarciu

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

ty ale ale mechanik co innego mówił , nie wiem zrobie to jeszcze 200 km i zobacze może ta komprecha pójdzie do góry

Anonimowy

jedynie w dol moze isc… do gory ci nie pojdzie… moze nieszczelnie sprawdzone ?? albo poprostu tak musi byc ;PP

Anonimowy

heh sprawdźę jeszcze raz i u kogo innego , kompresje sprawdza się na otwartej manetce ?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Raczej tylko się kopie kopniakiem, świecy nie ma więc i tak nie zapali.

Anonimowy

mr.Jeremy napisał:

heh sprawdźę jeszcze raz i u kogo innego , kompresje sprawdza się na otwartej manetce ?

Tak, na otwartej manetce zeby mial skad powietrze zasysac.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie