Jak dotrzeć silnik

Dodaj nowy temat na forum

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Marek
    Marek
    Użytkownik

Witam, to mój pierwszy skuter więc chciał bym się dowiedzieć jak najlepiej dotrzeć router Bassa..

Proszę o pomoc i wytłumaczenie

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Ile razy już było… szukanie nie boli no ale z racji że mam dobry humor napiszę : jeździć normalnie tak jak będziesz jeździł po dotarciu z tym że zwracaj uwagę na temperaturę silnika i absolutnie nie doprowadź do przegrzania czyli na 10-15km kilka minut przerwy. Jazda ze zmiennymi obrotami a nie z manetką w pozycji max a będzie dobrze.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

Ściągnij blokady i jeździj jak z nimi, a co ok. 5-10 km przez chwilę jedź na fullu, żeby później silnika nie muliło .

Ja tak robiłem i nie czuję, żeby silnik źle działał ;p

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie