Jak docierać 70cc w 2T ( skuter )

Właściwie jutro odbieram skuter z zalozonym kompletnie nowy silnik tylko boję sie ze znowu go zatrze lub przetarcie bo oryginalny juz przetarl sie po przebiegu 6k wiec dla mnie to malo posluzne ten przebieg wiec doradzcie mnie ile mam jechac w jakich kilometrach np. 45km/h - do 200km przebiegu albo cos takiego

myślałeś o wpisaniu w google “docieranie skutera” ?

Wpisałem ale nie jestem za bardzo ufny w tym necie a wolalbym konkretnie dokladną informacje o docieraniu a tam pisza ze do 30km spokojniej itp tam bla bla to samo wiec to sa cebulasy a na dodatek przepraszam za slownictwo bo tak uwazam ze powinno gdzies byc dokladnie ale nie moge znalesc

a zatem jaki cylinder kupilem to jest wlasnie, Kit DR Evolution 70 cc caly zestaw i jeszcze dodatkowo kupilem wzcmaniane lozysko igielkowe Malossi MHR wiec jak … bo oryginal cyl to chinski

tak samo. jeździć delikatnie i płynnie, nie przegrzewać, nie sprawdzać Vmaxa na poczatku.

a konkretnie dokladnie ?

to własnie jest konkretnie i dokładnie.
Chcesz konkretnie to używaj tego przepisu dla idiotów że do 100km nie jedziesz więcej jak 20km/h potem że do 400 więcej niż…itd. Kompletny bezsens i marnie go dotrzesz