Jak docierać 70cc w 2T ( skuter )

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne chińskie skutery Jak docierać 70cc w 2T ( skuter )

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Patryk Dzimidowicz
    Użytkownik

Właściwie jutro odbieram skuter z zalozonym kompletnie nowy silnik tylko boję sie ze znowu go zatrze lub przetarcie bo oryginalny juz przetarl sie po przebiegu 6k wiec dla mnie to malo posluzne ten przebieg wiec doradzcie mnie ile mam jechac w jakich kilometrach np. 45km/h – do 200km przebiegu albo cos takiego

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

myślałeś o wpisaniu w google „docieranie skutera” ?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.

Patryk Dzimidowicz
    Użytkownik

Wpisałem ale nie jestem za bardzo ufny w tym necie a wolalbym konkretnie dokladną informacje o docieraniu a tam pisza ze do 30km spokojniej itp tam bla bla to samo wiec to sa cebulasy a na dodatek przepraszam za slownictwo bo tak uwazam ze powinno gdzies byc dokladnie ale nie moge znalesc

Patryk Dzimidowicz
    Użytkownik

a zatem jaki cylinder kupilem to jest wlasnie, Kit DR Evolution 70 cc caly zestaw i jeszcze dodatkowo kupilem wzcmaniane lozysko igielkowe Malossi MHR wiec jak … bo oryginal cyl to chinski

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak samo. jeździć delikatnie i płynnie, nie przegrzewać, nie sprawdzać Vmaxa na poczatku.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Patryk Dzimidowicz
    Użytkownik

a konkretnie dokladnie ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to własnie jest konkretnie i dokładnie.
    Chcesz konkretnie to używaj tego przepisu dla idiotów że do 100km nie jedziesz więcej jak 20km/h potem że do 400 więcej niż..itd. Kompletny bezsens i marnie go dotrzesz

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie