jak dobrze sprawdzić vmax

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis jak dobrze sprawdzić vmax

Tagi: 

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #163643 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe skuterek123
    skuterek123
    Użytkownik

Witam. W vitalitce 2t przebieg 6300km. Licznik dobija do80km/h, ale GPS w telefonie pokazuje 68…jakby pokazywał 73-75 to ok A tu 68..jak dobrze zmierzyć vmax? Nie chce mi się za bardzo wierzyć z tym gpsem

#163644 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

GPS dobrze pokazuje, bez zmiany przełożeń nie odbijesz do REALNYCH 80km/h.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #163645 Odpowiedź
    skuterek123
    Użytkownik

Ale czy ten vmax nie jest przypadkiem za mały? Słyszałem, że vitalitka dobija do tych realnych 75na serii. Mam wszystkie blokady zDjęcie. Czy taki prawdziwy gps byłby bardziej dokładny? Jak go porównywalem z samochodem to czasami trochę zanizal;p

#163646 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jeżeli nie jedziesz w tunelu, pod mocną górkę to GPS jest najdokładniejszy. Wymień wariator na jakiś sportowy np. Multivar – większe osiągi murowane, a ogólnie polecam większy cylek, odblokowany tłumik, większa dysza gaźnika, i inne przełożenia.

#163647 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Jak zmieni sam wariator to będzie miał tylko lepsze przyspieszenie. Sam miałem multivara w vitalce i v-max pozostał taki sam a jedynie przyspieszenie się znacznie poprawiło.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #163648 Odpowiedź
    skuterek123
    Użytkownik

No kurde wszystko mam odblokowane, na wydechu nawet nie mam egr na wydechu. Nawet jak kIedyś wziąłem telefon do kufra i mierzylem to wgl pokazało 63… Teraz miałem tel bardziej na zewnątrz to myślałem że bardziej wiarygodnie pokaże. Jak myślicie. To normalny wynik dla vitalitki?

#163672 Odpowiedź
    skuterek123
    Użytkownik

68 to normalny vmax dla vitalitki? :p szczerze mówiąc to już jak jadę 70 to czuje ze jest to dużo więcej niż te gpsowe 60..

#163777 Odpowiedź
    skuterek123
    Użytkownik

porównywałem dzisiaj tego GPS-a z samochodem i… obniża o czasem nawet 5km. Wątpię, żeby w dość nowym aucie licznik aż tak bardzo kłamał ;p

#163800 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

swobodnie

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #163804 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Damork
    Damork
    Użytkownik

Dokładnie – przekłamywanie prędkościomierzy we wszelkiego rodzaju pojazdach to standard. „Absolutnym przypadkiem” zawsze zawyżają prędkość.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
Odpowiedz do: jak dobrze sprawdzić vmax
Informacje o Tobie: