italijet 50 formuła nie kreci sie koło

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery italijet 50 formuła nie kreci sie koło

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe squasz squasz 4 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe squasz
    squasz
    Użytkownik

Witam. Dostałem wczoraj od dziadka skuter ITALIJET 50 FORMUŁA https://www.bikepics.com/pics/2006/07/23/bikepics-639720-full.jpg ale mam z nim problem mianowicie gdy odpalam silnik to wszystko jest ok ale gdy dodam gazu silnik zaczyna strzelać czy dusić się i koło tylne się nie kręci i gaśnie po kilku sekundach proszę was bardzo o pomoc sam nie znam się bo zaczynam dopiero swoją przygodę z jednośladami 😉

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skoro sie mało na tym znasz to mało zrobisz sam.
    w zalezności od tego jak te objawy wyglądają na żywo, ile stał – to trzeba popatrzeć w napęd, układ elektryczny zapłonu lub paliwowy.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe squasz
    squasz
    Użytkownik

szybko się uczę 😉 stoi od tygodnia tydzień temu jeszcze działał nie do końca bo nie miał siły podjechać pod najmniejsza górkę

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no to szybko się ucz o kompresji, czyszczeniu i regulacji gaźnika orz regulacji i sposobie działania napędu CVT

Zdjęcie profilowe squasz
    squasz
    Użytkownik

Dziękuję bardzo nie możesz normalnie jak do młodego człowieka tylko wyskakujesz mi tu profesjonalnymi określeniami bóg wie czego nie możesz powiedzieć jak część mogła się popsuć czy coś w tym stylu

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no własnie widzisz to co ja pisze to jest prosto i bardzo ogólnie i nawet sie nie zagłębiam w szczegóły bo przecież sie szybko uczysz :).
    Ale widze że ty też z tych roszczeniowych.
    Skoro chcesz bezbłędnego trafienia na 100% na podstawie zerowych informacji to tylko Wróżbita Maciej.
    Skuterowi sie należy przegląd – i na tej podstawie można dochodzić co niedomaga.
    I jak napisałem w 1 zadniu – skoro sie nie znasz to mało zrobisz sam.

Zdjęcie profilowe squasz
    squasz
    Użytkownik

aha 🙁 ok dzieki

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

^Popsował mi się samochód, powiedzcie którą część wymienić, tylko bez wydumek i tanio. Niedawno jeździł, a teraz już nie.^
    Takie coś wrzuciłeś, więc się nie dziw…

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Szewski poniedziałek…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0
    Zdjęcie profilowe squasz
    squasz
    Użytkownik

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie