iskrownik od roxa do neosa

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #218468 Reply
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  mam pytanie czy ten caly iskrownik z impulsatorem będzie pasowal od roxa do yamahy neops ??? bo zamowielm właśnie taki http://allegro.pl/item945123199_zaplon_stator_cewki_yamaha_aerox_aprilia_sr_bcm.html

  ale tu od impuslatora idzie jeden kabelek a umnie w silniku od neosa idądwa i niewiem czy cos z tego będzień

  #218469 Reply
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  No raczej, w roxie i w neosię ten sam silnik tylko w jednym bebben i Ac a w drugim tarcza i LC, silnik ten sam minarelli więc czemu miałoby nie pasować?

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #218470 Reply
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  niewiem właśnie bo tan z neosa ma 12 tych cewek czy jak to się zwie a z roxa ma 6

  #218471 Reply
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  wydaje ci się, to zalezy w jakim roczniku silnik był wyprodukowany , tu nie chodzi o ilosc cewek bo iskra i tak będzie tak samo mocna w jednym jak i w drugim przypadku, ale o punkt zapłony (tzw. Martwy punkt tłoka w którym jest iskra wyzwalana )

  Czyli podsumowując.
  Neos i aerox mają Minarelli Horizontal
  Odpowiedź brzmi : Tak będzie pasować,

  #218472 Reply
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  no ok juz dp tego doszlem no ale nieiwem czemu iskra teraz raz jest a raz niema aktualnie jej niema … odpalilem dzis ten silnik pochodzil chwile i zgasl to go znow odpalilem (zalało go) przeczyscilem swiece it[p no i jakos zapalil i tak ze 2 3 razy i hmm teraz niema iskry i nieiwem dlaczego

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: iskrownik od roxa do neosa
Twoje informacje:
Back to top button