Iskra jest,paliwo dochodzi a skuter nie pali.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Iskra jest,paliwo dochodzi a skuter nie pali.

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 13 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Krzysztof Ludwig 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe KRS
    KRS
    Użytkownik

Witam borykam się z problem takim jak w temacie.Skuter to Baotian Thunder lite 4T. Iskra jest,paliwo dochodzi a nie pali. Świeca była wymieniana jest sucha. Odpaliłem go z wielkim trudem i sprawdziłem go na drodze. Gdy wróciłem zgasiłem go myśląc , że zapali ponownie. Jednak tak się nie stało. Filter powietrza wyczyściłem,gaźnik. Co może być przyczyną ?.

Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

zasyfiony gaznik lub za wysokie wolne obroty przez co go zalewa lub ma za mało obrotó

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe KRS
    KRS
    Użytkownik

Obroty są dobre , gaźnik przeczyszczony był i świecy nie zalewa. Problem mimo tego jest ten sam.

Zdjęcie profilowe brylant1717
    brylant1717
    Użytkownik

akumulator?

Zdjęcie profilowe KRS
    KRS
    Użytkownik

Akumulator jest nowy i kręci jak szalony.

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

tez tak miałem ale ja miałem odkreconąsrubke prze kapie jakis odpowietrznik i tam lekko kapała wacha skreciełem to wszystko pieknie ale ile sie namenczyłem zeby odpalic bo z gaznika wszystko wyleciało ale na 2 dzien odpalił jak szalony zobacz czy nie masz nigdzie cos mokrego albo spoconego od wachy

Zdjęcie profilowe KRS
    KRS
    Użytkownik

Anonim trochę ciebie nie rozumiem. Co to jest ta wacha i gdzie przykręcałeś tą śrubkę?

Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

Paliwo dochodzi, iskra jest, gaźnik czysty i wyregulowany. A jak z kompresją? Zawory ustawione? Rozrząd jest ustawiony poprawnie? Pierścienie w porządku? Jakie jest ciśnienie w cylindrze?

Zdjęcie profilowe Cwabiak
    Cwabiak
    Użytkownik

Na 99% przyczyną tego są:
    – brak kompresji
    – źle ustawiony rozrzad
    Sprawdź kompresje, jeśli wszystko ok to ustaw rozrzad bo za poźno jest zapłon 😉

Bzzz Bzzz Bzzz
    Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

Cwabniak zle ustawiony rozrząd To Nie Samochód co najwyżej zle ustawione zawory !

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie