Iskra jest , po czyśczeniu nie odpala

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

witam jeździłem dzis po błocie , skutkiem tego był cały brudny gaźnik, nie dość szczelny filtr stożkowy więc wziąłem karchera wyciagłem cały gaźnik lecz nie wyciągałem sania i takiego czegoś co ma kabel więc wyjąłem gaźnik noi go przeczyściłem tym karcherem skuteg tego jest , że skuter nie chce odpalić kopie go kopie i nic świeca mokra , choć kupiłem nowa NGK , możliwe , że przez 2 mokre kabelki skuter nie chce odpalić , bo potem czyściłem go benzyną ekstrakcyjną i to samo nie chce odpalić

Anonim
    Gość

wyjąłeś gaźnik do myciaż? A zatkałeś choć króciec ssący?? żeby wody nie naleciało??

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

ale ja go wyjąłem całkowicie gaźnik miałem w ręce

Anonim
    Gość

a tam gdzie gaźnik wkładasz to coś? W to co gaźnik wkładaszł? Tam przy silniku

Anonim
    Gość

nic tam nie dałem gdyż nie myłem skutera tylko gaźnik ! , skuter stał wa garażu a ja z gaźnikiem przed domem !!!

Anonim
    Gość

a porozkręcałeś gaźnik do myciaż wysuszyłeś? jeśli nie to tam było pełno wody i teraz ta woda znajduje się w cylku i jest problem.

Anonim
    Gość

gaźnika się nie myje woda !!!
    przejej przez niego teraz benzyne i odstaw go niech ona odparuje i jeszcze raz spróbój 🙂

Anonim
    Gość

chciałbym dodać , że nie raz tak robiłem tylko , że zawsze wszystkie kable odłaczalem i problemu nie było

jeśli nie to tam było pełno wody i teraz ta woda znajduje się w cylku i jest problem.

problemu raczej nie ma gdyż jak kope w kopa to świeca się zalewa paliwem a nie wodą , więc tak nie dramatyzuj , rozbiore jutro gaźnik wyczyszcze wezmę suszarkę i może będzie chodzić to moje toczydełko

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button