Interkom

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #722847 Reply
  Aditoch
  Uczestnik
  • Postów: 9

  Jaki interkom polecacie? Najlepiej 2 sztuki. Cena do 600zł. Zależy mi głównie na jakości dźwięku, chce słuchać muzyki i czasami rozmawiać. Jeżdżę na 125 więc prędkość nie jest powalająca ważne żeby jakość dźwięku była dobra do ok. 120kmh.
  Dzięki za odpowiedzi 🙂
  LWG

  #722848 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 051

  o jakości dźwięku zapomnij. Muzyka z interkomów raczej przypomina słuchania muzyki z tranzystorowego radyjka nad rzeczką na rybach. Na więcej nie licz. Wynika to z masy czynników a „taka sobie” jakość przetworników w nich to tylko jedna z nich.
  Dużo zalezy od kasku – jak wycisza, jak w nim są umieszczone głosniczki (odległość od ucha..itd).
  Kaski z wyższej półki mają najczęściej dedykowane systemy do swoich kaksów a do reszty kupuje sie uniwersalne lepsze lub gorsze. Lepsze robi np CARDO (np SCALA Rider) a tańsze to różnej maści chińczyki (niektóre do złudzenia przypominają np urządzenia CARDO – wnioski sobie sam wyciągnij). Sprawdzonym zestawem u nas jest T-COM SC. Dużo ludzi to ma, paruje się chętnie nie tylko z interkomami swojego typu ale z innymi też.
  Ale jakość dźwięku zawsze podobna. Mam SCALA Rider, mam TCOM-SC, w jakimś kasku mam cos co sie identyfikuje jako BLIC albo BLINK II (nie pamietam). Pięknie sie przez nie gada ale słuchanie muzyki to kara.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Interkom
Twoje informacje:
Back to top button