instrukcja obsługi do kingway tommy 50

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    wawa777
    Użytkownik

witam wszystkich, chciałbym zapytać czy niema morze ktoś z was instrukcji do tommy50 w formie elektronicznej, lub do podobnego modelu kingway.
    albo chociarz namiary na strone na kturej morzna ja pobrac .

z gory dziekuje i pozdrawiam WAWA

madi
    Uczestnik

Powiedz coś więcej co to za skuter bo pierwszy raz widzę taką nazwę. 2T czy 4T, jaka pojemność itp

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Dziadek100
    Użytkownik

Po pierwsze proponuję nie opuszczać lekcji języka polskiego,robisz takie błędy orfograficzne że normalnie szok.Zapodaj mi na priv swojego maila to podeślę Ci instrukcję do skutera Kingway ale nie do modelu tommy50.

Semir
    Użytkownik

Dziadek100 napisał:

Po pierwsze proponuję nie opuszczać lekcji języka polskiego,robisz takie błędy orfograficzne że normalnie szok.Zapodaj mi na priv swojego maila to podeślę Ci instrukcję do skutera Kingway ale nie do modelu tommy50.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button