Instalacja elektryczna plus po stacyjce w keeway superlight 125

Witam serdecznie. Czy ktoś orientuje się gdzie w keeway superlight 125 mogę znaleźć plus po stacyjce. Chcę dołożyć przekaźnik który po uruchomieniu stacyjki zasilał by z akumulatora inne akcesoria ewentualnie wlutować się w ten plus po stacyjce tymi akcesoriami bezpośrednio. Może ktoś pokaże gdzie jest ten plus na zdjęciu.

Drugie pytanie dokładając dodatkowe światła LED aby się nie podpinać w plus po stacyjce czy mogę się po prostu wlutować w plus i minus gniazda żarówki głównego oświetlenia które włącza się po przekręceniu kluczyka stacyjki, czy nie będzie zbyt duże obciążenie i nie spali jakiegoś bezpiecznika oświetlenia. Na pewno minusem będzie tu że w razie uwalenia takiego bezpiecznika zgaśnie całe oświetlenie razem z tym dodatkowym a w nocy nie było by to fajne.

plus “po stacyjce” przecież szybko znajdziesz miernikiem lub żarówką z przewodami w wiązce stacyjki.

CO do dodatkowych świateł LED to zaley jakiej mocy są to lampy - ledowe paski co mają z 9W poboru jak jest ich bardzo dużo czy też jakieś lightbary z dużymi lampami.