Instalacja elektryczna plus po stacyjce w keeway superlight 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Keeway Instalacja elektryczna plus po stacyjce w keeway superlight 125

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Romuald Flak
    Użytkownik

Witam serdecznie. Czy ktoś orientuje się gdzie w keeway superlight 125 mogę znaleźć plus po stacyjce. Chcę dołożyć przekaźnik który po uruchomieniu stacyjki zasilał by z akumulatora inne akcesoria ewentualnie wlutować się w ten plus po stacyjce tymi akcesoriami bezpośrednio. Może ktoś pokaże gdzie jest ten plus na zdjęciu.

Drugie pytanie dokładając dodatkowe światła LED aby się nie podpinać w plus po stacyjce czy mogę się po prostu wlutować w plus i minus gniazda żarówki głównego oświetlenia które włącza się po przekręceniu kluczyka stacyjki, czy nie będzie zbyt duże obciążenie i nie spali jakiegoś bezpiecznika oświetlenia. Na pewno minusem będzie tu że w razie uwalenia takiego bezpiecznika zgaśnie całe oświetlenie razem z tym dodatkowym a w nocy nie było by to fajne.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

plus „po stacyjce” przecież szybko znajdziesz miernikiem lub żarówką z przewodami w wiązce stacyjki.

CO do dodatkowych świateł LED to zaley jakiej mocy są to lampy – ledowe paski co mają z 9W poboru jak jest ich bardzo dużo czy też jakieś lightbary z dużymi lampami.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie