Instalacja elektryczna Derbi GPR 50

Witam, jak mam podłączyć takową instalację ? Posiada ktoś schemat lub umie to wytłumaczyć ?
Zamówiłem już nową wiązkę elektryczną bo poprzednią spaliłem jakoś.
Ostatnie pytanie: Jak rozkleić lampy motocyklowe szkło od plastiku

To jest od stacyjki i też nie wiem jak podłączyć bo ciągle ona wypada to ze zdjęcia i się robią 2 części.

https://i.postimg.cc/XNrYSHjQ/88302130-506120596771252-2653762517267906560-n.jpg

To nie jest od stacyjki, to jest stacyjka… powinna być albo przykręcana albo złamałeś zatrzaski . Lampy aby rozkleić musisz je podgrzać w miejscach gdzie się łączą klosze z obudową…np. suszarką do włosów i potem delikatnie, najlepiej czymś szerokim podważać na obwodzie. A instalację podłącz tak jak podłączona była poprzednia. Nie znalazłem schematu, wszędzie są do Sendy…

z plastikowymi lampami to nie jest tak łatwo - bo łatwo przesadzić.
Żeby bezpiecznie oderwać wklejany plastikowy klosz nie można tego punktowo podgrzewać - trzeba wygrzać całą lampe jak najmocniej. Tylko że jak przesadzisz to zmatowieje lub odkształci się plastikowy klosz.
Mając wygrzaną lampe i zmiekczoną spoine klejową trzeba to czymś dość szerokim powoli podważać. Na tyle szerokim żeby nie generowało wielkiego nacisku na plastik w jednym miejscu bo go odkształcisz.
Szkół wygrzewania jest dużo - gotowanie w garze, piekarnik na kilka minut, kombinacje z suszarką do włosów lub dyszą ciepłego powietrza.

Mniej więcej potrzeba około 10 minut w temperaturze 200 stopni ew z 10 minut z opalarką ustawioną na 250-300. Ale to nie jest jakiś precyzyjny czas. To wszystko na czuja.