Inca wiki

Co o nim sądzicie?

Cyt za skuterowo.com: "NCA Wiki, najmniejszy z całej trójki poszedł na ogień jako pierwszy. Szczerze mówiąc sam byłem najbardziej zauroczony jego designem. Elegancki, stylizowany na retro – skuter z nowoczesnymi detalami to świetne połączenie. Pojazd jest wyposażony w czterosuwową jednostkę o mocy 3.5 KM. Bez obaw, ten silnik przy niewielkiej masie (86 KG) daje dosyć niezłe rezultaty. Po jego rozgrzaniu bardzo szybko naszym oczom ukazuje się 45 km/h. To gwarantuje, że Wiki dobrze sprawdzi się w mieście. W przypadku tego skutera można zwrócić uwagę na więcej miejskich atrybutów. Jednym z nich są rozmiary. One sprawiają, że nawet przeciskając się między samochodami będziemy mieli pełną kontrolę nad maszyną. Ponadto bez problemu zaparkować będziemy mogli w najbardziej niedostępnych miejscach. Ma to jednak swoje wady. Kierowcy o większym wzroście, niż 180 cm będą mieli problemy z ulokowaniem nóg.
Warto też wspomnieć o lampie tylnej, oraz kierunkowskazach. Są wykonane przy użyciu nowoczesnej technologii LED. To wielka zaleta. Takie rozwiązanie pomaga zapomnieć o przepalających się żarówkach, ponadto jest bardzo energooszczędne, no i dodatkowo polepsza widoczność pojazdu w ruchu.
INCA Wiki, dla kogo? To chyba bardziej damski skuter. Elegancka kobieta na takim skuterze będzie jeszcze piękniejsza i z pewnością będzie na siebie zwracać uwagę. To również pojazd dla wszystkich tych, którzy potrzebują pojazdu ekonomicznego, cichego, a jednocześnie dynamicznego. Wiki niczego nie udaje. Wiki po prostu ma swój styl, który z pewnością będzie się wyróżniać na polskich drogach."

http://www.skuterowo.com/inca-wiki-lambros-se-street-porownanie-nakreconych-skuterow/

Czytałam to wcześniej, jednak to mnie zbytnio nie satysfakcjonuje :D

Dorota bo tak masz chyba na imię, ja ten model oglądam co kilka dni bo mam z nim styczność z puli zaprzyjaźnionego sklepu. i faktycznie to co piszą jest prawda.

No to ciekawie. Jedynie jakoś nie widziałam części do tego modelu np. na allegro. Myślę, że z tym mógłby być kłopot.

Właśnie na allegro wyszukałam ten model w dość ciekawej cenie, więc chciałam się czegoś o nim dowiedzieć.
Dzięki za fatygę ;)

ooze jak ci na nim bardzo zalezy to mogłbym go dla ciebie miec. malowanie srebno brązowo czarne.

Nie, dzięki :)
Jak na moje możliwości finansowe to jeszcze długo, a długo zanim uzbieram na swój skuter, pytałam się orientacyjnie :)

a czy to jest typowo damski skuter ?
Bo mam na oku prawie nowy i całkiem mi się to podoba :)

mxx ja bym okreslił jako "unisex" czyt bez podzialu na meski / damski

I tak już sprzedana ale szkoda mi jej bo ładny sprzęcik był :(