Inca street czy zipp basic?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #8696
    sobel
    Użytkownik
    • 5
    • 14Postów:

    Witam mam możliwość kupna skuterów:
    inca street za 2650
    zipp basic za 2500
    inca spatran za 2800

    Wszystie nowe

    I moje pytanie jest takie, który z nich jest najlepszy, najfajniejszy i najbardziej opłacalny?

    czy moze polecicie mi jakiegoś innego w podobnej cenie?

    z góry dzięki za odpowiedzi

    #8697
    Vezyr
    Użytkownik
    • 18
    • 2 406Postów:

    Ja bym brał Zipp’a jeśli już.Może i obie Inci to 2T, ale poziom ich montażu u dealera w Polsce jest tragiczny wg mnie.Zipp-4T, silnik mniej trwały od 2T chińskiego, ale Zippy chociaż jako tako składają, aż tak od razu nie padają.Basic będzie też wolniejszy.Niby chinole się nie różnią znacząco, ale jednak… A najlepiej to kup używany skuter, da się w tej cenie coś wychaczyć 😀

    #8700
    qazwsxedc
    Użytkownik
    • 4
    • 3 026Postów:

    odradzam Ince- można o awaryjności dużo poczytać w innych tematach.
    Mniejszym złem będzie zipp.

    #8706
    sobel
    Użytkownik
    • 5
    • 14Postów:

    A jeśli już zipp to lepszy basic czy otis?

    #8710
    Vezyr
    Użytkownik
    • 18
    • 2 406Postów:

    Praktycznie to samo, do Basic-a więcej plastików jest, większy bagażnik ma też.Chyba, że kupisz Otisa 2T.

    #8711
    sobel
    Użytkownik
    • 5
    • 14Postów:

    A czym się różnie ten otis 2T?

    #8718
    sobel
    Użytkownik
    • 5
    • 14Postów:

    Skoro jeszcze nie odpowiedziaeś to dopisze jeszcze jedno pytanie lepszy zipp basic czy keeway huricane

    #8744
    Cytrus
    Użytkownik
    • 1
    • 66Postów:

    Keeway :mrgreen:

    #9632
    mikrol
    Użytkownik
    • 1
    • 7Postów:

    O I NA INCE MOŻNA PIĘKNIE WYPIERDOLIĆ JESTEM TEGO PRZYKŁADEM 😆

    #9640
    Anonim
    Nieaktywny
    • 3
    • 307Postów:

    mikrol napisał:

    O I NA INCE MOŻNA PIĘKNIE WYPIERDOLIĆ JESTEM TEGO PRZYKŁADEM 😆

    O I NA ROWERZE MOŻNA PIĘKNIE WYPIERDOLIĆ.

    #9649
    Kosik
    Użytkownik
    • 12
    • 681Postów:

    Otis w 2T jest fajny, bo troszkę chyba większy od basica, lepszy silnik moim zdaniem, lepiej daje rade.

    #9653
    Vin
    Użytkownik
    • 4
    • 240Postów:

    Basic nie jest zły, jak zadbasz to nabijesz nim spore kilometry a ten chiński 4T nie jest aż taki słaby jak to mówią – do 40km/h ładnie leci, potem trochę słabiej.

    #9655
    grocik
    Użytkownik
    • 5
    • 310Postów:

    Otis ma mniej oklepany wygląd 🙄

    #9656
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    2T jest lżejszy, mocniejszy, więcej pali a jego moc wzrasta zauważalnie przy wyższych obrotach, nie potrzebuje oleju do silnika tylko do benzyny, 4T pracuje bardziej płynnie, nie potrzebuje oleju do paliwa. Większość mocnych, markowych skuterów ma silniki 2T.

    Na wszystkim można się ładnie wyłożyć, czy to to Burgman, Basic, rower czy hulajnoga.

    #9664
    Vezyr
    Użytkownik
    • 18
    • 2 406Postów:

    Otis ma mniej więcej taki sam wymiar jak Vapor, tylko kanapę większą.W Otisie też masz mniejszy sporo schowek.

    #9674
    grocik
    Użytkownik
    • 5
    • 310Postów:


    Vapor inaczej wygląda, ma lampe na kierownicy

    #9870
    Diakon1992
    Użytkownik
    • 2
    • 13Postów:

    ja polecam ince, sam posiadam od miesiaca i zadnych usterek. w deszcz jak schowasz nogi to sa suchutkie. pieknie smniga zablokowana 30 mil. tylko jezdzic 🙂

    #9871
    Vezyr
    Użytkownik
    • 18
    • 2 406Postów:

    Zrób 10 tysięcy to pogadamy 🙂 Na tym forum sporo osób narzeka na Incę.

    #9874
    Vin
    Użytkownik
    • 4
    • 240Postów:

    Diakon1992 napisał:

    ja polecam ince, sam posiadam od miesiaca i zadnych usterek. w deszcz jak schowasz nogi to sa suchutkie. pieknie smniga zablokowana 30 mil. tylko jezdzic 🙂

    Masz miesiąc skuter i już chwalisz? Przejedź chociaż 4000km to pogadamy. Jak najbardziej kup Otis’a ale w wersji 2T, bo te zdjęcie co kolega pokazał jest od Otis’a 4T.

    #9876
    Anonim
    Nieaktywny
    • 3
    • 307Postów:

    Diakon1992 napisał:

    ja polecam ince, sam posiadam od miesiaca i zadnych usterek. w deszcz jak schowasz nogi to sa suchutkie. pieknie smniga zablokowana 30 mil. tylko jezdzic 🙂

    Jak można proponować skuter którego używa się ledwo miesiąc.Poczytaj wypowiedzi użytkowników jakie mają problemy z tym skuterem.

    #15827
    Famuloks
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

    Ja polecam ince mam nabite juz 3tysiaki í żadnej wiekszej awari

    NIE JEST SZTUKĄ ZAKUP MARKOWEGO SKUTERKA I OBJERZDŻANIE CHINSKICH PODRÓBEK SZTUKĄ JEST PRZEROBIENIE CHINSKIEJ PODRÓBKI TAK ABY OBJERZDŻAŁA MARKOWE SKUTERY 😆 😆

    #15868
    wybuchowy
    Użytkownik
    • 1
    • 49Postów:

    Dokładnie, i wszystkie te oklepane KYMCO z tego forum ^^.

    #15870
    Vezyr
    Użytkownik
    • 18
    • 2 406Postów:

    Jednak skuter ocenia się nie po 3tysiącach, ale tak z 10 tysięcy by wypadało-takie moje zdanie.

    #15871
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    Może i Kymco jest tu oklepane,chociaż ja pozostaje przy swoim że to niezawodny sprzęt i nie neguje posiadaczy chińskich skuterów,każdy ma to na co go stać.

    #16015
    Dopesc
    Użytkownik
    • 2
    • 133Postów:

    Ja mam w dupie KYMCO i opinie ze to forum jezdzi na KYMCO.
    Ja jezdze na Inca street i powiem tyle. tandetne wykonanie.
    SRuby od plastikow po wypadaly .
    Plastiki trzeszcza od samego poczatku. Jedyny plus to cena i wielkosc skutera+ 13 calowe opony.

    Zaprojektowanie dwoch swiatel mijania po czym odlaczanie ich u dealerow bo akumulator nie daje rady.
    Widzialem instrukcje od Intercars zeby odcinac swiatlo zeby nie bylo zwrotow bo jest to zgodne z prawem bo motor moze miec jedno swiatlo mijanaia.
    Nie wspomne o schowku ktory jest wykonany za pomoca piasku i gliny.

    KPINA !

    Przejechalem 1300 km i to moj pierwszy skuter ale juz teraz widze tandete !

    Jezdze bo mialem tylko 3 tysie do wydania i male doswiadczenie. Jak mial bym piec jezdzil bym czyms innym.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button