Inca Street 50, jaki silnik 125?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Inca Street 50, jaki silnik 125?

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe H2O H2O 5 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe toybro
    toybro
    Użytkownik

Witam, jako iż troszkę mi nie odpowiada prędkość mej inci bo wynosi ona tylko 80km/h na zdjętej blokadzie z wariatora, chciałbym zamontować do niej silnik 125. Wiem że to ciężkie bydle i 50 po prostu nie daje rady. Jaki silnik by był dobry? I czy da się przerobić wg 2t na 4t.

Zdjęcie profilowe ZOW
    ZOW
    Użytkownik

Znowu taki temat? I kolejny nawiedzony, któremu zaraz przejdzie, bo się podda. 🙁
    *
    Da się (nawet całkiem bezproblemowo), przy odrobinie chęci i kasiory na ten cel, tytułem…

http://allegro.pl/silnik-4t-lj150-qt4-kpl-z-wyposazeniem-150cc-i4360618845.html
    *
    Czysta moc 9 KM chińskiej 150-ki i w porywach 100 km/h, a po wymianie przełożeń wtórnych za całe 120 zeta i dyszy głównej paliwa… całe 110 km/h przy tej pojemności, jednym tyłku na kanapie i wietrze w plecy. Półtora patyka, trochę trudu własnego i już prawie *latasz* swoim chinolem, przy spalaniu 3 do 4 litrów wachy na 100 km.
    *
    Reflektujesz i ostro w tym grzebiesz czy tylko snujesz mgliste wizje i zabierasz cenny czas innym? Hmm?

Ryży kłak. 😉

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe toybro
    toybro
    Użytkownik

Do końca lipca muszę mieć nowy silnik bo ten mnie denerwuje. Czyli ten od Longiji pasuje? To wtedy kupie nawet w sobotę. A tak właściwie to gdzie cylinder?, Bo w zestawie nie widzę. A tak pozatym to moja inca pali 5,5/100 więc mam większy bak 10l

Zdjęcie profilowe H2O
    H2O
    Użytkownik

Rzut oka na fotki i wszystko stanie się jasne…

http://www.skutermaniak.net.pl/forum/viewthread.php?thread_id=2
    *
    To jest chińska fabryczna 150-ka. Zero dłubania w głowicy (powiększania komory spalania pod większy cylinder), a cylinder ma mieć dokładnie 57,4 mm (150 cm3 pojemności). Jakoś to trzeba też zamocować w ramie, doprowadzić powietrze przez filtr, odprowadzić sensownie spaliny. Jest z tym małe dłubanko, ale można to zrobić. Proste i nawet nie takie drogie.
    Aspekty prawne pomijam milczeniem. Każdy kombinuje z tym na swoją własną już odpowiedzialność.

Nie będę naprawiał twojego świata, bo mam zajęcie z naprawianiem swojego.
    Zdjęcie profilowe toybro
    toybro
    Użytkownik

Dobra czyli mam kupić silnik np od tej Longji wywalić stary, i tak po prostu zamontować nowy? Wrzucić większy cylinder i jazda?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe toybro
    toybro
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe H2O
    H2O
    Użytkownik

Chłopie, za tysiaka masz cały kompletny silnik 150 cm3 (stąd symbole LJ-150).
    Ogarnij to sobie na spokojnie. To jest już fabryczna chińska 150-ka.
    Chcesz cylinder 150 cm3 wymieniać na inny… 150 cm3 ? Po co? Dla sportu?

Zdjęcie profilowe toybro
    toybro
    Użytkownik

Dobra, czyli kupić to co jest w 1 poście i zamontować? I to będzie wszystko?

Zdjęcie profilowe toybro
    toybro
    Użytkownik

EDIT: sory nie skumałem twojego poprzedniego posta 😛 już kapuje

Zdjęcie profilowe H2O
    H2O
    Użytkownik

Ale wcześniej się z tym przespać i ochłonąć nieco. Zasadniczo.
    *
    A o czym tutaj jest klepane od drugiego postu? O… rozsadach pomidorów z inspektu?
    *
    Edit:
    I już mamy finał sprawy. Zbieraj chęci i kasę na skok pojemnościowy w zupełnie inny wymiar. I o hamulce zadbaj, bo trzeba to też jakoś zatrzymać przecież. 😉

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie