Inca Street 50 2T sprzedam

Witam mam do sprzedania Ince Street Stan bdb.Założony sportowy tłumik (Leovince) Lżejsze rolki w wariatorze (Tecnigas 4.7g) Sprężyna dociskowa (top racing +30%) Odblokowany moduł, sportowa fajka świecy, założony mocniejszy akumulator (seryjny 3Ah, założony 6Ah) Stożkowy filtr powietrza Malossi, dysza gaźnika Polini 80, W skuterze do wymiany jest pasek ale na starym pasku rozpędza się spokojnie do 70km/h. Gaźnik jest do wyregulowania. Brak jakichkolwiek przecieków, nieszczelności itp... Do skutera dorzucam oryginalny tłumik, rolki, sprężynę dociskową, moduł zablokowany, fajkę świecy, filtr powietrza i dyszę . CENA DO NEGOCJACJI. Dla chętnych mogę przesłać zdjęcia. GG:13143475 Sprzedaję skuter nie dla tego że jest uszkodzony lecz z powodu potrzebnej gotówki na części do roweru.!

Kiotszimoti napisał:...(seryjny 3Ah, założony 6Ah)....

Witam.

?U mnie seryjny za przeproszeniem był i jest 7Ah.
http://www.skuterowo.com/forums/topic/inca-street-50-2t-pierwsze-wrazenia/page/2

Czy ktoś kogoś chce zrobić w konia:)

http://www.skuterowo.com/ogloszenia/

"sportowa fajka świecy" - a w czym ona jest taka sportowa ?

madi napisał:

"sportowa fajka świecy" - a w czym ona jest taka sportowa ?

Zapewne kolega miał na myśli fajkę razem ze sportową cewką zapłonową, która wytwarza większą iskrę. (32000 Volt, zamiast 16000 w standardzie).

Albo taką fajkę, która świeci w czasie zapłonu :wink:

madi napisał:

Albo taką fajkę, która świeci w czasie zapłonu :wink:

Taka co świeci, to raczej nie sport, tylko tuning optyczny, (w skuterze nie widoczna).

Wodzu-Ja miałem zwykły elektrolitowy 3Ah, bo to chyba zależne jest od miejsca w którym kupujesz skuter ( nie jestem pewien)
Madi-Źle nazwałem rzecz :) Jest to fajka z cewką wytwarzająca większe napięcie firmy top racing

Kiotszimoti zrobili cie w balona bo orginalnie kazda inca street ma 7Ah akumulator

Krzysiek, mam do Ciebie pytanko. A mianowicie:
Kiedy Ty kupowałeś swoją ince street i ile za nią dałeś?
Po prostu mam skuter w tej samej budzie tylko od innego producenta i mnie to ciekawi ;)

Krzysiek możliwe że tak...:/
Podam jeszcze ogólną informację dla posiadaczy Street-ek. Nie pasują do nich żadne firmowe sportowe tłumiki (leovince, tecnigas, stage6) trzeba przerabiać.

Ryglos napisał:

Krzysiek, mam do Ciebie pytanko. A mianowicie:
Kiedy Ty kupowałeś swoją ince street i ile za nią dałeś?
Po prostu mam skuter w tej samej budzie tylko od innego producenta i mnie to ciekawi ;)

Witam.
Pytanie nie do mnie ale ja kupiłem w tamtym roku w maju, rocznik skuta 2009 cena 2499zł - kupowany u dealera w Częstochowie.

Pozdrawiam

Aha, dzięki ;D Ja za mojego w tamtym roku dałem 2800zł ;) Rocznik 2008. Ale jeszcze kask i kufer mi dorzucił ;) Poza tym w mojej okolicy nie ma dealera Inci ;(

KrzysiekP napisał:

Kiotszimoti zrobili cie w balona bo orginalnie kazda inca street ma 7Ah akumulator

W streetce jest 7Ah ? O.o to ja w moim skucie mam 7Ah a z wyglądu prawie zipp vapor.

Ryglos to oni niby dorzucili a w cenie było to ujęte napewno.Ja za moja placiłem aletm koniec lipca zeszłego roku 2,577zł

2,577zł ?! czy 25,77 a może 257,7 ?

Wstawiając , Krzysiek chciał napisać 2577. Czasami się tak wstawia zawsze 3 zera od końca ;D

Lol ja wogle nie rozumiem o co Ci Madi chodzi. Krzysiek dobrze napisał kwotę "dwa tysiące pięćset siedemdziesiąt siedem".

dokładnie Kapu

niech wam będzie, ale mnie w szkole uczono, że po przecinku są miejsca kolejno dziesiętne, setne itd. Tym bardziej w cenie się powinno pisać spójnie.