Inca Street 50 2T - Problem z odpaleniem...

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Inca Inca Street 50 2T - Problem z odpaleniem...

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Druid Druid 5 lata temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #292825 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Fabiosek1
  Fabiosek1
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Witam.

  Pisałem kiedyś tutaj na forum post odnośnie Inci Street 50 2t. Teraz mam również inne pytanie. Konkretniej od prawie roku (z 11 miesięcy) nie była odpalana. No cóż sprawdziłem świece i z nią jest wszystko w porządku także ona odpada. Posprawdzałem, poczytałem i dowiedziałem się, że jeśli jest tutaj automatyczne ssanie to bez akumulatora nie odpali. Mam akumulator żelowy (12V, 6ah (amperogodzin)) i ogólnie on jest rozładowany. Planuję kupić ładowarkę/prostownik do naładowania go, ale czytam i czytam (o kwasowych i żelowych) i piszą, że po długim czasie stania (nie ładując go) może być już po akumulatorze.

  Pozdrawiam

  #292835 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Druid
  Druid
  Użytkownik
  • Postów: 2 876

  Jeżeli został całkowicie rozładowany i w takim stanie postał sobie kilka miesięcy, to szansa na jego ożywienie jest nieduża… minimalna. Możesz oczywiście podjąć próbę ładowania go ale jeżeli nadal zamierzasz używać skutera, to lepiej zainwestuj w nowy. Taki zniszczony, teraz w chłodnej porze roku na pewno Ci nie pomoże…

  —————————————————
  Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Inca Street 50 2T - Problem z odpaleniem...
Informacje o Tobie: