Inca street 50 2t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Inca street 50 2t

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #670675 Odpowiedź

  Arkadiusz Kamiński
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam na forum mam pytanie czy może ktoś mi pomóc czy może ktoś wymieniał całe swiatla z przodu ,na inne niż oryginał jeżeli tak to na jakie lub czy pasuje od jakiegoś samochodu proszę o pomoc

  #670708 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Felek
  Felek
  Użytkownik
  • Postów: 94

  Musisz wykręcić światła jakie masz, wyjąć żarówki z kloszy i zobaczyć co to za model.
  Idziesz wtedy do sklepu z artykułami tego typu (hurtownie/sklepy samochodowe albo elektryczne) no i tam pokaż tą żarówkę i powiedź, że potrzebujesz czegoś podobnego do skutera. Istotne jest, żeby miały odpowiedni gwint czy też oprawkę, chodzi mi o rozmiar oraz aby nie była zbyt mocna dla skutera.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #670715 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 645

  ale on o całych światłach pisze. wiec raczej pasuje każde takie samo światło od takiego skutera lub jego klona pod inną nazwa

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Inca street 50 2t
Informacje o Tobie: