Inca sprint sport 4T- gaśnie na wolnych obrotach

Do wczoraj bylo pieknie- idealnie wywazone spalanie w stosunku do osiagow. A od wczorajszego wieczoru po zatrzymaniu rozgrzany silnik zwalnia az zgasnie. Dokrecilem srube obrotow- bez zmian, zmniejszylem doplyw paliwa w stosunku do powietrza- bez zmian, linka gazu przy gazniku jest w porzadku, filtr powietrza- ok, wiec ja sie pytam szanownych Panstwa, o co kaman??

Stawiam na zanieczyszczony gaźnik, a wy?

Azali, wybaczcie poruszenie i zawracanie czterech liter, problem rozwiazal sie niejako sam- okazalo sie ze silnik z opoznieniem reaguje na wszelakie zmiany ustawienia srubki mieszanki. Dokrecilem ja jeszcze nieco, odpalilem, zmniejszylem obroty do momentu w ktorym naped przestal byc przenoszony na tylne kolo i jeszcze troche dokrecilem srubke zmniejszajac ilosc paliwa gazniku. Silnik pracuje teraz bardzo rownomiernie. Przypomnialem sobie, nieco za pozno, ze faktycznie, inca pila wczoraj paliwo niczym smok wawelski wode z Wisly, ale tu sie pojawia moje pytanie- czy to mozliwe, ze srubka samoczynnie sie odkrecila pod wplywem wibracji?

Wiesz no mi śruba od regulacji mieszanki wystrzeliła z gaźnika, uszkadzając przy okazji oponę :D Chociaż ojciec dzień wcześniej przy niej grzebał, więc mógł coś zrobić nie tak :D

O Matko!
Dobrze że Ci nogi nie urwało!
To jest 50ccm,a nie 1500ccm!!!
Dzieciaku patrz co piszesz!
--------------------------------
Jakim cudem śrubka od mieszanki wystrzeliła!?!
-------------------------------------------------
Quote..?

Jakieś ironie to sobie daruj i nic nie pisz.Jakieś pojęcie na temat mechaniki mam i wiem co się stało.Jak wypadła?Nie wiem, zajechałem na stację, patrze na koło (bo dziwnie chodziło) i mnie zatkało.Jak to się stało-nie wiem.A poza tym, tam była sprężynka, więc jakoś mogło wyjść.

POMYŚL CO PISZESZ?!!!
8O

Człowieku a co Ty chcesz, żebym napisał?Wiem co było, to pisze.Jeśli Ci się nie podoba-to wytłumacz to, a nie piszesz "pomyśl", bo ja nie widzę problemu.Usterka chinola i tyle.

Tata Ci powie........

Żałosny widzę jesteś, od takich ludzi się zaczyna psucie forum ;/ Zazdrościsz, że mam tatę?Przykro mi z twojego powodu, piszę jak było, a że to bez sensu-cóż.Nie moja wina, że akurat opona ucierpiała.Wiesz chociaż gdzie w 4T jest owa śrubka że się czepiasz?

Patrz co piszesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tata ma w dupie skut!!!
Ortografia się kłania!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobra widzę, że tylko burdel robisz i jedno umiesz pisać.Ślepy nie jestem, wzrok mam bardzo dobry, wykaż się czymś, to pogadamy.W sumie to te posty do usunięcia się nadaja... Leszek, jak tu wbijesz, pousuwaj ten burdel :D

Vezyr tata Ci powie!!!!!!!!!!!!!!!

W dupe to cie twoj stary moze pchal, w realu tez taki kozak jestes?Mordy to chyba dawno obitej nie miales, z checia bym nadrobil twoje zaleglosci.

Co masz do 139QmB i QmA?
Bakterie..?

Może człowieka ponieść ale rodziców zostawilibyście w spokoju.

Sam zaczął-typowy cwela, który nie mając argumentów i powodów oskarżeń, zaczyna obrażać rodziców innych.Pewnie ma 13 lat i kozaczy przez internet.Niech się zamknie i tyle, bo wcale śmieszny to nie jest ;/ A Leszek niech usunie.

Synek forum zostaw w spokoju,podaj adres a pokaże Ci jak łeb z płucami się wyrywa.
Masz na tyle odwagi?
Mam 13 lat.Ale mój tata wjebie twojemu!
I idz do lekarza ,bo śrubka Cie wykrwawi....
A Leszek niech usunie dzieci z forum(z tatą)
---------------------
Maciuś huherko.

gibkibongo wrote:

Synek forum zostaw w spokoju,podaj adres a pokaże Ci jak łeb z płucami się wyrywa.
Masz na tyle odwagi?
Mam 13 lat.Ale mój tata wjebie twojemu!
I idz do lekarza ,bo śrubka Cie wykrwawi....
A Leszek niech usunie dzieci z forum(z tatą)
---------------------
Maciuś huherko.

gibkibongo, otrzymujesz ostrzeżenie, kwestionowanie czegokolwiek nie może pociągać za sobą takich czynności jak obrażanie użytkownika, a tym bardziej Jego rodziny. Dodatkowo wulgaryzmy. Pozostawiam bez komentarza. Poziom dyskusji niczym na konkurencyjnych serwisach tematycznych.

Vezyr wrote:

Sam zaczął-typowy cwela, który nie mając argumentów i powodów oskarżeń, zaczyna obrażać rodziców innych.Pewnie ma 13 lat i kozaczy przez internet.Niech się zamknie i tyle, bo wcale śmieszny to nie jest ;/ A Leszek niech usunie.

Vezyr, nie dawaj się prowokować, tym sposobem wytrącając siebie z równowagi.
Przypomnę, że w razie tego typu incydentów należy używać klawisza REPORT.