inca problem z odpalaniem…….

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic inca problem z odpalaniem…….

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe bitronxp1 bitronxp1 8 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

ragaz
    Użytkownik

więc tak …… naładowałem aku i inca zimna nie odpali ze startera , jakoś bym to przeżył mam kopniaka i nie było problemu ale….
    od poczatku :
    Odpalam skuter z przyzwyczajenia z kopniaka jest ok po max 3 azie odpala zawsze ,ale naładowałem aku i spróbowałem ze startera pomielił ledwo ledwo i nic , więc próbuje z kopniaka lipa nie dało rady. teraz najlepsze ..noga mnie już rozbolała więc spróbowałem ze startera oczywiście bez rezultatu wiec znowu kopka i pali.
    na drugi dzień manewr sprawdzający kopka pali mówię pojadę kawałek jest wszystko ok wróciłem zgasiłem próba ze startera nic z kopki nic . więc bawię się starterem dopóki nie słyszę takiego odgłosu zazębiania będixa i teraz kopka i pali od razu . w następny dzień powtarzam to samo i znowu jeżeli najpierw próbuję ze startera nie odpalę z kopniaka ,dopiero kiedy znowu bawią się starterem i usłyszę ten odgłos zazębiania odpali z kopki . Jednak kiedy odpalam go tylko z kopki bez używania startera to jest ok…. nie wie jak jasno to opisałem ale takie dla mnie to czary mary .czy prąd z aku jest tak slaby że nie daje iskry i świece zalewa czy co ??

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

No jestem… Mi to wygląda na regulację składu mieszanki, albo ssanie nie działa.

Czytaj
    REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

ragaz
    Użytkownik

ssanie raczej tak bo spokojnie po minucie jak już odpalę to wchodzi na łagodne wolne obroty , regulacja gaźnika … pokręcę po obiedzie to 4t więc nie jest trudno ,testowałem kiedyś ustawienia iglicy i wyszło że na najbogatszym ustawieniu skuter nie muli przy dodawaniu gazu więc tak zostawiłem ,tylko w gaźniku zmniejszyłem o obrót główna śrubę (teraz jest niecałe 1 i 1/2 obrotu a było 2 i 1/2 , no i poprawiłem bieg jałowy). skuter wchodzi ładnie na obroty nie gaśnie, nie muli .Filtr powietrza jest czysty powleczony sprajem do filtrów układ od zbiornika paliwa do gaźnika szczelny sprawdzałem wczoraj . Świeca daje iskrę (to ta z fotografii) . akumulator jednak definitywnie do wymiany bo już jest dętka …albo mam zwarcie gdzieś w instalacji (a to już byłby problem ,ni w ząb sobie nie poradzę z elektryka nawet miernika nie mam)….. ech po obiedzie idę na ogródek popatrzę jeszcze może coś przeoczyłem 😕

Zdjęcie profilowe bitronxp1
    bitronxp1
    Użytkownik

ragez wskocz na gg

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie