Inca jaka to firma ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny

Witam !
    Zamierzam kupić motocykl Inca tribe 125k. Sprzedający mówi, że to jest włoska firma. Ja coś nie moge w to uwierzyć i zadaje wam pytanie: Jaka to firma i czy polecacie jej produkty 🙂

madi
    Uczestnik

A nie słyszałeś o Ince Street itp 🙂 to jest jedna i ta sama marka. Chińska.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

lisu7
    Użytkownik

http://pl.wikipedia.org/wiki/Skuter
    to chinol pewnie silnik wzorowany na włoskich

Anonim
    Nieaktywny
    Kapuchon
    Użytkownik

Według mnie nie. Tyle kasy i pracy władowałeś w to Kymco a teraz chcesz je zamienić na coś o czym tak naprawdę nic nie wiesz jak była używana itd. Ja bym się nie zamienił.

enter1978
    Użytkownik

Obejrzałem ten twój filmik http://www.youtube.com/watch?v=Fm-kLgfFMUE
    I jak dla mnie to sympatycznie sie turla to kymco.
    Ja bym sie nie pozbywał skutera który znasz na wskroś.
    A ten cylek to NARAKU czy TEC ?. Powiem ci że mój gorzej szedł nawet jak jeszcze cylek był nowy, Różnica nie wielka ale jednak na plus dla twojego cylindra w czasie w którym ty się rozpędzasz do 70km,h ja bym się rozpędził do jakichś 65km/h co prawda mam cylek 51mm ale jak dochodzi do zimy to zimą będzie wymiana cylka i po obejrzeniu tego filmiku zacząłem sie nad nim zastanawiać.

Anonim
    Nieaktywny

Cylek to: Naraku kit tec perfomance 90cc

Kisiu1981
    Użytkownik

Ale żeby wcisnąć bajer, że Inca to włoska firma to normalnie… Inca to skrót od nazwy dystrybutora => Inter Cars.

Anonim
    Nieaktywny

Ja chciałbym się zamienić za tą 125, bo 80-90 km/h to dla mnie zbyt za mało .. Myślę że ta inca 100-120km/h osiągnie – co myślicie ? Dają o sobie znać drgania na wysokich obrotach w tym silniku ?

WODZU
    Użytkownik

Witam.

Inca to wytwór Inter-Cars. Polska firma, ciulowy serwis, chiński model. Inca została wypuszczona także z motorem 125 ale na tej samej ramie i podzespołach co 50-tka. Ja osobiście bałbym się jechać Incą powyżej 80 km/h….. Mam Incę od 2009 roku, 50tkę…..

Kapuchon
    Użytkownik

Jeśli naprawdę chcesz to się zamieniaj ale według mnie to nie zbyt dobra decyzja z powodów jakie Ci wyżej napisałem.

Kisiu1981
    Użytkownik

Ja dziś jechałem 75 i miałem śmierć w oczach:-) Czułem drgania w kołach. Nie radzę jechać nią szybciej.

enter1978
    Użytkownik

Za nie wiele większa kasę jaką wcześniej chciałeś dopłacić do aprilli kupisz Honde nsr mój braciszek taki wynalazek kupił nie wiem po co jak z biedą 2tys kilometrów rocznie robi. Ale kupił i dał 1500zł kilka plastików było do wymiany ale tak to nawet spoko i taka nsr to taka inkę to nosem wciągnie, z silnikiem 125 4t ma 15 koni i prawie 140km/h pomyka i co do rozpędzania to tez nie ma co narzekać. A tego typu wynalazki w 2t , co prawda ma apetyt na paliwo ale 125ccm ma chyba coś z 30 koni, i to juz naprawdę zasuwa. Niestety są to używki do których części do najtańszych nie należą, za to wrażenia z jazdy juz jakieś tam są.

WODZU
    Użytkownik

Kisiu1981 napisał:

Ja dziś jechałem 75 i miałem śmierć w oczach:-) Czułem drgania w kołach. Nie radzę jechać nią szybciej.

Bez przesady 🙂 80 da się śmigać ale …… Trza mieć moc w łapach:)

Anonim
    Nieaktywny

enter1978 napisał:

Za nie wiele większa kasę jaką wcześniej chciałeś dopłacić do aprilli kupisz Honde nsr mój braciszek taki wynalazek kupił nie wiem po co jak z biedą 2tys kilometrów rocznie robi. Ale kupił i dał 1500zł kilka plastików było do wymiany ale tak to nawet spoko i taka nsr to taka inkę to nosem wciągnie, z silnikiem 125 4t ma 15 koni i prawie 140km/h pomyka i co do rozpędzania to tez nie ma co narzekać. A tego typu wynalazki w 2t , co prawda ma apetyt na paliwo ale 125ccm ma chyba coś z 30 koni, i to juz naprawdę zasuwa. Niestety są to używki do których części do najtańszych nie należą, za to wrażenia z jazdy juz jakieś tam są.

Znajdź mi niedaleko małopolskiego taką nsr lub coś innego w tych pieniądzach ;]

KrzysiekP
    Użytkownik

Wodzu zgadzam sie z Toba. trza miec „moc” w łapach. kazdy ma inna i inny sposob. ja nie moge rowna cis z toba postura a i tak daje rade swojej strettce nawet przy 80km/h

Kisiu1981
    Użytkownik

Ja sobie spokojnie dawałem radę tylko wyobraziłem sobie co by się stało gdyby przy tej prędkości trzeba było nagle wyhamować tym ostatnio bardzo nierówno łapiącym i bijącym przednim hamulcem. A przy jeździe czyłem jedynie wibracje pochodzące z kół i tyle. Prędkość tego rzędu nie przeraziła mnie i nie miałem koszmarów nocnych.

dodge
    Użytkownik

Ja ostatnio jechałem Katana kolegi (moja idzie na części bo to dramat jest) i pani na mojej wysokości zaczęła zmieniać pas na którym ja byłem więc musiałem do 80 przyśpieszyć, w ostatniej chwili zauważyłem czerwone światło, jak dałem w tylni hebel (naszczescie w katanie to tarcza) to z tych 80 taki pisk i dym spod gumy poszedł, że ludzie się na mnie patrzyli.. 🙂
    ale muszę przyznać że tarcza z tylu to jest coś, miałem może 40metrów jak nie z 30, a zatrzymalem się równo z linią zatrzymania 😀

sorry za OT.

a co do tematu to ja bym zostawił sobie to Kymco na Twoim miejscu.

lisu7
    Użytkownik
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button