Inca Gdzie znajde autoryzowany serwis....

Witam wszystkich mam zamiar kupić skuterek marki inca street skuter znajduje sie w tarnowskich gorach a ja jestem z Łodzi mam pytanie gdzie znajde autoryzowany serwis gdyby cos sie popsulo to gdzie mam jechac z nim ?? jest jakis serwis w Lodzi czy co ?? z gory dzieki i pozdrawiam...

Wujek Google wyświetlił mi to: http://www.inca.com.pl/web/index.php/siec-sprzedazy/dystrybutorzy-wojewodztwo-lodzkie/
W Łodzi wg tego jest serwis EWA SPORT GROUP na ul. Pabianickiej. Telefon do tego serwisu jest jakiś lewy bo nr kierunkowy jest warszawski 22. Poza tym jak szukałem w necie ta firma zajmuje się produkcją i sprzedażą ciuchów. Może skutery rzeźbią na pół etatu? Może ktoś z forumowiczów podpowie tobie gdzie jest solidny warsztat z Łodzi. Na twoim miejscu zbytnio nie przywiązywałbym wagi czy to warsztat autoryzowany czy nie. Ważne aby uczciwie i za rozsądną kasę naprawiono tobie sprzęt.

Tzn tak... skuter ma gwarancje tylko problem mam taki że nie wiem gdzie się zgłosić jak sie coś popsuje rodziców to martwi chodzi mi o to że jak coś się zwali to gdzie mam szukać serwisu w Tarnowskich Górach ... czy po prostu w Łodzi proszę o wytłumaczenie mi :)

Tam gdzie kupowałeś i serwisowałeś skuter. Jeśli kupiłeś w Tarnowskich Górach i tam wykonywałeś przeglądy gwarancyjne 300km, 1000km, 2000km, 3000km itd... to tam. A jeśli robiłeś to w Łodzi to w Łodzi.

wejdź na stronę www.inca.com.pl a tam rodzice znajdą wszystkie informacje. Na autoryzowane serwisy raczej niech nie liczą. W otoczeniu znajomych kolegów trzeba poszukać miejsca, gdzie w razie potrzeby skuterek zostanie naprawiony i skóry nie zedrą. ponadto sprzedawca w Tarnowskich powinien udzielić wszystkich informacji.

Ryglos napisał:

Tam gdzie kupowałeś i serwisowałeś skuter. Jeśli kupiłeś w Tarnowskich Górach i tam wykonywałeś przeglądy gwarancyjne 300km, 1000km, 2000km, 3000km itd... to tam. A jeśli robiłeś to w Łodzi to w Łodzi.

Ryglos- czytanie ze zrozumieniem ....On ma dopiero zamiar kupić skuter.
A poza tym jeździć na przeglądy małym skuterem prawie 200 km to przesada.

przegląd sie robi w każdyw ASO danej marki możesz kupić w Suwałkach i serwisować w Zgorzelcu.

dychul napisał:

Ryglos napisał:
Tam gdzie kupowałeś i serwisowałeś skuter. Jeśli kupiłeś w Tarnowskich Górach i tam wykonywałeś przeglądy gwarancyjne 300km, 1000km, 2000km, 3000km itd... to tam. A jeśli robiłeś to w Łodzi to w Łodzi.

Ryglos- czytanie ze zrozumieniem ....On ma dopiero zamiar kupić skuter.
A poza tym jeździć na przeglądy małym skuterem prawie 200 km to przesada.

Wiem, wiem, po prostu złego czasu użyłem. Bo jeśli kupi tam, a będzie serwisował tu to tu będzie miał gwarancję, a nie tam gdzie kupił.

Dzieki za all odpowiedzi ale moze bardziej sie okresle kupuje skuter w Tarnowskich Gorach pryzwoze go do Lodzi cos sie psuje a on jest na gwarancji gdyie wtedz jade w Lodyi do serwisu czy gdzie tzn gdzie w Lodzi uznaja mi gwarancje ...

kup w łodzi nie opłaca sie tak daleko po skuter

No raczej nie uznają Ci wtedy gwarancji. Musiał byś iść i się spytać tam gdzie chcesz w Łodzi i oni by Ci od razu przegląd 0km zrobili, z tego co mi się wydaje. Bo na prosty chłopski rozum, skoro nie u nich kupowałeś, to z jakiej racji Ci mają naprawiać.

Ryglos napisał:

No raczej nie uznają Ci wtedy gwarancji. Musiał byś iść i się spytać tam gdzie chcesz w Łodzi i oni by Ci od razu przegląd 0km zrobili, z tego co mi się wydaje. Bo na prosty chłopski rozum, skoro nie u nich kupowałeś, to z jakiej racji Ci mają naprawiać.

Ryglos jesteś w błędzie. Nie jest istotne gdzie kupisz. Ważne jest abyś robił przeglądy gwarancyjne, a tu już masz dowolność wyboru. Jeśli coś stanie się w ramach gwarancji to i tak uznają to za z winy użytkownika i trzeba będzie płacić za naprawę. A co do zakupu skutera gdzieś dalej, to możliwe, że w Tarnowskich Górach dają upusty "po byku".

madi napisał:

przegląd sie robi w każdyw ASO danej marki możesz kupić w Suwałkach i serwisować w Zgorzelcu.

Od początku tak pisałem, nie logiczne by było, by robić przeglądy tylko tam gdzie się kupiło. Przykład: kupił gość skuter Zipp Quantum w salonie w Biłgoraju. Przeprowadził się do Szczecina do kobitki, tam znalazł robotę. I co, ma teraz zasuwać 600 km aby przegląd zrobić? ;) Otóż nie, jedzie do najbliższego serwisu Zippa w Szczecinie i płaci te 150 za "przegląd". Serwis się cieszy z nowego klienta. Tak samo jest z samochodami przecież.

Dziękuje panowie proszę o zamknięcie Leszka bądź jakiegoś Moda :)