Impreza w Scooterlandzie 21 kwietnia

na fb potwierdzono że będzie też zlot Skuterowo.com https://www.facebook.com/events/153113918148440/

Tylko jak dla mnie to troche bez sensu ze na tydzien przed planowana impreza nie podano jeszcze do ogolnej wiadomosci. Takie informacje to co najmniej na 2-3 tyg. przed sie podaje.

Racja, tydzień przed to zdecydowanie za późno, ludzie mogą mieć już zaklepany weekend. Gdyby było podane na 3-4 tyg wcześniej to można jeszcze uwzględnić imprezę planując weekendy.

Kto się wybiera? Może jakieś kobiety na skuterkach?

No akurat Ty miałeś wielkie szczęście z kobietą na skuterze :-D . Jeżeli pogoda dopisze to powinienem się pojawić.

już widzę te kobiety na forum... ;> szczególnie z wawy i okolic.
może na miejscu coś będzie ;>

na otwarciu sezony na bemowie było dużo dziewczyn, aż miło popatrzeć, szkoda tylko, że pogoda wygrała ;/

ja sie wybieram i jestem kobietą :):):)

"ja się wybieram i jestem kobietą"... Hugo ;]
czekamy na wolne ;>

"ja się wybieram i jestem kobietą"... Hugo ;]
czekamy na wolne ;>

dokładnie :) też takiej szukam, żeby lubiła skutery i/lub motocykle i by była wolna ;)

idę spać, za 10 h jest impreza ;)

No każdy chętnie spotkał by taką lubiącą skuty i z dobrym charakterem ;)Mmmmmm pomarzyć można :)

Miłej zabawy! ;)

Było naprawdę bardzo fajnie i miło.Scooterland zorganizował świetną imprezę i zjazd jubileuszowy wraz z skuterowo.com Kto był to wie jak się sympatycznie bawiliśmy :)

Ech, ja też bym był ale wiecie... Wiecie o co chodzi...

I byli przedstawiciele Kymco z Tajwanu. Te kurtki co mieli na sobie chętnie bym im zabrał :)

Bardzo fajnie i sympatycznie. Miło, że wpadliście.
Niestety w połowie imprezy postanowiłem się zmyć zamienić cztery kółka na dwa. Zajechałem do domu, wsiadam na skuter i sruuuuuuuu. Ulewa, pioruny. Po 1 km byłem totalnie mokry. No to zawróciłem i znów wsiadłem w auto. Godzina w plecy. Żałuję.