Immobilizer Peugeot elyseo

Witam,
Mam pytanie odnośnie wymiany modułu immobilizera na nowy. Jaki jest koszt takiej zabawy łącznie z robocizną mechanika? Lub przybliżona cena nowego modułu wraz z kluczykami. <u>Moduł</u> ACI 100.02, nigdzie na necie nie mogę znaleźć informacji odnośnie ceny tej, podkreślam, nowej <u>części</u>.

Rozmawiałem kiedyś z klientem, któremu jakiś serwis generował transpondery do kluczyków. Usługa kosztowała coś koło 200 zł, ale nie mam odniesienia, czy to dużo, czy mało.

Co do modułu to raczej nie kupisz nowego z kluczykami, stacyjką, itd. Ceny samych, nowych modułów (zamienników) sprawdzisz sobie w internecie. Co ciekawsze - nie wiem czy dobrze sprawdzam, hurtownia Warszawa - nowy moduł OEM to wydatek rzędu 1400 zł :joy:

Mówisz o module do 125ccm, ja potrzebuje do 50ccm. Nie wiem czy się w to bawić, bo skuter choć bardzo wygodny i silnik igła, jak nówka - bezproblemowy, ale ma już swoje lata. Chciałbym się zmieścić w 1000-1200zl powyżej tego jest już raczej nie opłacalne.

poczytaj
https://www.jednoslad.pl/forums/topic/elystar-50-immobiliser-problem/

Kolego, nie podawaj mi linków do postów, z których nic nie wynika. Super, że się znasz na skuterach, motorach etc. Ja się nie znam na elektryce i mówię to otwarcie, więc jak już musisz się po mądrzyć to przynajmniej odpowiedz na moje pytanie lub po prostu nie komentuj, ok? Jeżeli czegoś nie wiem to się nie udzielam. Po co robić niepotrzebne zamieszanie.

bardzo przepraszm gdzie podetknąłem ci pod nos link z rozwiązaniem twojego probemu.
przykro mi też że sie na tym nie znasz i nic z niego nie rozumiesz.

Widzę, że daremna gadka z Tobą. Ok, dziękuję koledze wyżej za informację odnośnie przybliżonych kosztów. Temat można zamknąć.