! Forum Skutery Ile za niego?

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Quantumek Quantumek 4 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Quantumek
    Quantumek
    Użytkownik

Witam, Mam dylemat. Mam zamiar wystawić skuter na olx, Lecz nie mam pojęcia za ile go wystawić. Opisze go:

Peugeot Speedfight 2 Rok 2008, 8 tyś przebiegu

all Seria oprócz:

– Wydech Tecnigas
    – Wariator Polini speed control
    – Lekkie rolki (Nie pamietam rozmiaru)
    – Przedłóżka amortyzatora (Można w każdej chwili zdjąć)
    – 2 Nowe opony Pirelli
    – Ledy w grilu (Fajnie w nocy święcą)
    – Sportowe Lusterko
    – Naklejki vertex, str8

Skuter w Fabrycznym mało spotykanym malowaniu (biała perła) (Stan idealny, Igła)

Jak myślicie ile można za takie coś zawołać?

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/1402012_396308680522024_2870679090261786999_o.jpg

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – 6700 Km (Ciągle rośnie)
    – Wydech Tecnigas (Reszta seria)
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wystaw za 3 licząc sie z tym że może za 2.5 a może nawet 2 pójdzie.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe H2SO4
    H2SO4
    Użytkownik
    Quantumek
    Użytkownik

Za 2 tys to sobie możesz kupić chinska suszarke która po 10 tys sie rozpadnie na czesci.

H2S04 To nie jest tamten chinczyk ;p

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ee tam 🙂 następny kolega kupił coś marki „niechiński” i wszedł mentalnie w grono rasy panów. Aczkolwiek pamiętam że i ten SF 2 miał kilka wad opisywanych tu na forum-paliwo ciekło, nierówno przyśpieszał, kłopoty z odpalaniem na zimno, uszczelniany siliconem wydech co mu z boków kapał olej i pobrzękiwał.
    Oczywiście to nie wady bo wady to mają tylko chińczyki. Markowe mają najwyżej drobne usterki/niedogodności i łatwe do usunięcia.

Quantumek
    Użytkownik

Tak to są drobne wady. W markowym skuterze podczas jazdy nie odkręci Ci się kierownica, czy złamie rama. A usterki typu: Nieszczelny Wydech, kapanie z gaźnika to normalne w świecie rzeczy które się dzieja i w markowym skuterze i w chinskim. Mi chodziło o grubsze rzeczy typu: Odpadające plastiki, Łamiąca się rama czy też odkręcająca się kierownica podczas jazdy. Ja tam nic nie mam do chinskich skuterów, Bo sam mialem i mam porównanie, ale jak mi ktoś wyskakuje z taką ceną to sory. Za 2 tysiace to nawet nowego chinczyka nie kupisz (Wyjątkiem jest toros F16), Więc o czym my tutaj mówimy. Prosiłem o wycene to co jest opisane i wystawione, a nie wmawianie mi jakiś „Gówien” bo to są gówna o pierdzącym tłumiku który i takpierdzi bo to 2t. Do zamkniecia, dzieki za pomoc

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
    Zdjęcie profilowe WOLKER
    WOLKER
    Użytkownik

Jak go wystawisz go za 3.300zł (netto)do negocjacji TO NA PEWNO CHĘTNI SIĘ ZNAJDĄ ale ofert poniżej 2.800zł bym NIE PRZYJMOWAŁ . Też musisz zwrócić uwagę że jednoślady mają większy popyt w sezonie.
    http://otomoto.pl/peugeot-speedfight-2-blue-2008r-tylko-6300km-raty-M4153631.html
    Wiesz nie każdy jednoślad Chiński to GNIOT . Bo są skuterki chińskie w marketach za 1700-2000zł (2t) ale też są skutery made in china za kwoty powyżej 3 tysięcy zł i mają już silniki 4t . Te 85km/h to masz z silnika 2T czy z 4T.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jakie 3300 NETTO? to niby brutto ile? 4060zł? za 6-cio latka przy takiej podaży 50tek na rynku ?
    Juz widzę tą kolejkę chętnych

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Bzdura, najtańsze marketowe skutery mają silniki 4T… Quantumek musisz wziąć pod uwagę, że teraz 125tki będą na topie, więc ciężko Ci będzie sprzedać tego Peugeota za przyzwoite pieniądze.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie