! Forum Skutery Ile warty?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe lisu7 lisu7 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Jura767
    Jura767
    Użytkownik

Witam.
    Jestem w posiadaniu Peugeota SpeedFight2. Jest z roku 1998. Jest pomalowany w kolorze czarny mat. Jest to pojemność 70cmm. Wszystkie części są kupione z firmy Steage6. Ostatnio wymieniłem tłok, świecę, kapturek oraz manetki i pływak. Gdy go kupowałem nie miał elektrycznego rozrusznika, ja go zamontowałem. Prędkość maksymalna to 140km/h. Jest bardzo zrywny i bardzo szybko osiąga prędkość 100. Jechałem na nim z dwoma kolegami i we 3 jechaliśmy 90km/h. A więc tak jak w temacie, ile warty jest ten skuter?

Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

zdjęcia? 140KM/H? Przecież tyle leci Yamaha TZR 125 po odblokowaniu : D

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

podeślij zdjęcia jak możesz ; )

Szlachta w korkach nie stoi ; d
    Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

Myśle że tak od 2400-2800 mimo swoich lat to ma kolor ,rozrusznik i tą prędkość wiec 2500min

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

bez zdjęć to niemożna napisać ile wart bo wygląd też się liczy ale z tego co mówisz to chyba ok. 2000zł

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie