Ile to kosztuje ? Czy mam dobre wyobrażenia ?

Siema. Mam Keeway'a Ry8. Leci 60 km/h (chyba czesciowo zblokowany). Planuje oddać go mechanikowi, aby ten zdjął mi wszystkie blokady i założył to: http://allegro.pl/zestaw-skuter-2t-sprzeglo-wariator-pasek-wal-16mm-i3225979838.html

Wydaje mi sie, żę lekko poprawie osiągi skutera bardzo go nie wysilając.
Jaki może byc łączny koszt takiej operacji ?
Jaki może być jego v-max ???

Jaki może byc łączny koszt takiej operacji ?

100-150 zł

Jaki może być jego v-max ???

Trzy na godzinę!

A można normalnie napisać jaki bedzie przepuszczalnie v-max ?

nie wiadomo ale bardzooo tanie to ja za pasek dawalem 120zl hehehehe

Faktycznie ten pasek pewnie bedzie kiepskiej jakości, ale wm motors to chyba w miare dobra marka tuningowanych czesci ? Co myślicie o zamontowaniu takiego zestawu na odblokowany seryjny skuter ? Mi sie wydaje, że zwiększam lekko osiągi nie wysilając sprzętu i przy okazji nie musze chyba wymieniac innych podzespołów, żeby to wszystko miało sens.
Mam racje ? Czy też pieprze głupoty ???
Dzięki, że odpowiadacie.

wm to slaba firma, nie ma sensu tracic pieniedzy. lepiej kupic po malu na "raty" wario np naraku chocby z tanszych, pasek malossi itp. wm bedzie nowy i nie bedzie mial wglebien, pasek bedzie szerszy, napewno poczatkowo polepsza sie osiagi. ale te waria lubia pekac. sam kiedys popelnilem ten blad, moj na szczescie nie pekl, ale widzialem rozsypane wm. sorki, ze bez pl znakow i z malej, ale z telefonu.

Dobra firma to np. Malossi i części tej firmy kosztują odpowiednio:
- wariator - 250zł
- przeciwtalerz - 100zł
- sprzęgło - 200zł
- pasek - 80zł

Myślisz, że jak kupisz cały zestaw za 125zł to będzie to miało porównywalną jakość ? Daruj sobie, bo tylko się rozczarujesz. Lepiej zbieraj pieniądze i sukcesywnie kupuj porządne części.

Nie moge tyle wydać. Skoro zgodnie twierdzicie, że WM nie będzie zbyt dobry to zostawiam seryjne części i daje go do pełnego odblokowania i tylko pasek kupie jakiś dobry sportowy to dłużej wytrzyma.
Jeszcze proszę o odpowiedź na jedno pytanko odnośnie odblokowania.
Jak go kupiłem gość powiedział, że jest częściowo odblokowany i przy 57km/h ma 8700rpm. Czy to nie zbyt wysokie obroty jak na taką prędkość ?

I jeszcze gdzie dać do odblokowania ?
Autoryzowany servis Keeway czy jakiś zwykły mechanik ?
Dziękuje za dotychczasową pomoc. Pomagajcie dalej ;D

sam to zrob a nie kase marnujesz poszukaj w google i po sprawie

tanio? ja za swój pasek polini dałem 90-100zł,
tak jak wyzej kup wario malossi multivar, albo s6 pro, u mnie siedzie multivar i godny polecenia ;)