Ile obrotów powinien mieć 2t po ostrym tuningu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Ile obrotów powinien mieć 2t po ostrym tuningu

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe TiG3R999 TiG3R999 1 lat temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe TiG3R999
    TiG3R999
    Użytkownik

Witam, mój Piaggio nrg power nie wiem dlaczego ma tylko max 9,5tys obrotów kiedy seryjne piaggio nrg power wchodzą na 10tys a mój ma sportowy wydech,wariator,cylinder itd, itp. Czy ktoś wie czy w piaggio nrg power na wariatorze jest lewy gwint czy normalny bo coś nie mogę odkręcic. Kompresja powyżej 10 prawie 11

• Ten temat został zmodyfikowany1 lat temu przezZdjęcie profilowe TiG3R999 TiG3R999.
    TiG3REK
    • Ten temat został zmodyfikowany1 lat temu przezZdjęcie profilowe TiG3R999 TiG3R999.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to nie jest „ostry tuning”…weryfikowałes te wskazania obrotów z czyms precyzyjniejszym niż analogowy obrotomierz ze skutera?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

pf. mi się wkręca do 12 tysi w 4t. polej wariator, pasek i sprzęgło olejem i problem solved.

Router Grande 50/90
    TiG3R999
    Użytkownik

Nie weryfikowalem myślałem że elektryczne nie kłamią. A masz może jakiś sposób na sprawdzenie dokładne
    Poprostu nasmarowac no dobra spróbuję jutro 😀

A może to być wina cylindra że poprostu nie daje rady rozwinąć takich obrotów. Jest 70 jakoś najgorszy na świecie też nie jest.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat temu przez Zdjęcie profilowe TiG3R999 TiG3R999.
    TiG3REK
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat temu przez Zdjęcie profilowe TiG3R999 TiG3R999.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jak ma cyfrowy obrotek to zmienia postac rzeczy.
    No to pozostaje moduł, regulacja gaźnika i napędu.
    z podniesionym kołem też sie nie wkręca wyżej?

I NA LITOSC BOSKĄ NIE POLEWAJ SPRZĘGŁA, WARIO I PASKA OLEJEM! Nortos, ochu..warjowałes?

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

czasami można potrolować 😀

Router Grande 50/90
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

stanowczo nie – zwłaszcza jezeli widac ze ludzik to weźmie na powaznie

TiG3R999
    Użytkownik

No ja się nie znam jakoś bardzo dopiero się uczę 😀 na centralnej troszkę więcej gdzieś coś koło 200 obrotów. Moduł mam oryginalny od piaggio jak kupiłem to mi gość dał dodatkowo a założony był chiński jednak na obu to samo nw jak sprawdzić czy są oba uszkodzone czy nie? Regulacja napędu czyli co? Przepraszam no ale naprawdę nie wiem. Chyba rolki i sprężynki sprzęgła tak ?

TiG3REK
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

spróbuj bez rolek na centralnej go zakręcić, jak się wkręci wyżej niż obecnie to wrzuć lżejsze rolki od obecnych. prosty sposób na sprawdzenie

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat temu przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos.
    Router Grande 50/90
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat temu przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos.
    TiG3R999
    Użytkownik

No xD i co jeszcze haha 😂

TiG3REK
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie