Ile może spalać skuter bez blokady ??

Witam.. mam skuter longija l evo i chciałbym dowiedzieć się ile może spalać skuter bez blokady ?? Na razie ściągnąłem blokadę z wariatora i zostało mi jeszcze tzw.ślepa kiszka i odblokować moduł. Skuter palił mi około 5l na 100 km i chce wiedzieć czy będzie potrzebował więcej paliwa czy też mniej ???:) Proszę o odp :)

Pytanie jest źle sformowane, ponieważ w zależności od okoliczności i stylu jazdy w danej sytuacji, może spalić mniej, tyle samo lub więcej.

Aby to sprawdzić jedzie się w porównywalnych warunkach , czyli najlepiej tę samą trasę . Mi w Matrixie po zdjęciu blokad spala 0,9 litra mniej .

Rafal1997 odpowiedz jest prosta: spisz stan licznika i zatankuj do pełna. Jeździj aż zacznie ci wskazywać rezerwę i znów do pełna tankowanie oraz spisanie stanu licznika. Czynność trzeba powtórzyć kilka razy by uzyskać dobry tzn w miarę wiarygodny wynik. ja osobiście od długiego już czasu korzystam z portalu
www.motostat.pl i sporo to ułatwia zadanie

Mi jeżdżąc z tymi samymi prędkościami czyli 45-50 km/h spalał prawie litr więcej czyli około 3-3.5/100 km.