Ile kosztuje zdjęcie blokad? Ile wy zapłaciliście?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Ile kosztuje zdjęcie blokad? Ile wy zapłaciliście?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kristof65 Kristof65 7 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #77501 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Adachoo15
    Adachoo15
    Użytkownik

Witam skuterowców 🙂
    Otóż mam pytanie:)
    ile kasy muszę uszykować na zdjęcie wszystkich blokad?
    Mam skuter ferro 803 2T ? 🙂
    Ile wy daliście?

Z góry dzięki za odp 🙂

Ferro 803 2T
    Przebieg: 1590km
    #77504 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

ja dałem 120 zł
    Kymco Vitality 50 2T
    zdjęte przy 350 km.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #77505 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Ja nic bo wszystko robię sam

#77507 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Ja sam ściągałem i tobie też to polecam bo znam takie przypadki w których skutery pojechaly na serwis i pozniej musialy z powrotem do niego wrócić…. 🙂

#77519 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mich4l
    Mich4l
    Użytkownik

Tu nie ma żadnej filozofii samemu da się zrobić. Jeśli jesteś naprawdę zielony w tych tematach to poświęć z godzinek na przeczytanie kilku tematów i dasz radę.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #77533 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Rafał
    Rafał
    Użytkownik
    #77538 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Tak, jest, żadna filozofia, po co przepłacać za coś co można samemu zrobić. Poszukaj w googlarce a na pewno dużo znajdziesz na ten temat.

#79588 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kristof65
    Kristof65
    Użytkownik

Ja dałem 160 bo połączone było z przeglądem Matrixa . Zgadzam się że pewniej zrobić samemu , ale jak się dobrze nie umie zawsze strach że się wróci do mechanika . Myślę że mechanik też nie powinien za bardzo przeginać nawet gdyby chciał kombinować , bo wtedy może klienta spłoszyć i pójdzie się do innego .Z trzeciej strony myśląc że lepiej zrobić wszystko samemu trzeba by być alfą i omegą . Naprawić sobie sam nie tylko skuter ale pralkę telewizor elektrykę w domu itd , bo na wszystkim można się przejechać .

Kristof65
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: Ile kosztuje zdjęcie blokad? Ile wy zapłaciliście?
Informacje o Tobie: