I tu się zaczyna problem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery I tu się zaczyna problem

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Jakub100001 Jakub100001 8 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #44941 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Suawek
  Suawek
  Użytkownik
  • Postów: 888

  Idę o zakład że ta Gilera była odblokowana. Chłopak w ciężkim stanie trafił do szpitala. Jeżeli przeżyje to jego leczenie i rehabilitacja pójdzie z OC sprawcy czyli kierowcy Mitsubishi. Koszt leczenia może wynieść kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy, nowy skuter, odszkodowanie z tytułu niezdolności do pracy itd. Ubezpieczyciel sprawcy będzie za wszelką cenę próbował wykpić się z pokrycia kosztów i na stówę zleci badanie pozostałości rzeczoznawcy bo doskonale zdają sobie sprawę z praktyk dotyczących skuterów. Nie oszukujmy się, likwidatorzy często zaglądają na fora dyskusyjne.
  Jeżeli potwierdzi się że skuter jest tak naprawdę motocyklem to bieda kierowcy jednośladu. Dodatkowo sytuacja by się skomplikowała gdyby ciężko ranny został pasażer bo za jego kalectwo płaci kierowca z własnej kieszeni.
  To tak ku przestrodze.

  http://www.tvnwarszawa.pl/ulice,news,zderzenie-skutera-z-mitsubishi-2-osoby-ranne,317242.html

  #44944 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Jakub100001
  Jakub100001
  Użytkownik
  • Postów: 582

  No jak wyjdzie, że skuter został odblokowany to kierowca może mieć duże problemy. Brak uprawnień+ spowodowanie wypadku. 🙁

  [URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48898] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48898/icon3.png[/IMG][/URL]
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: I tu się zaczyna problem
Informacje o Tobie: