Hyosung GV 125

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 499Postów:

Gang motocyklowy w klatce powiększył się nam o kolejny jednoślad.
    Sąsiad właśnie przywlókł ciemnowiśniowego GV 125.
    Coś w ten deseń

sakwy, piórnik z przodu, duża akcesoryjna przednia szyba, skalpy na manetkach. 26 tys przebiegu i gada ładnie.
    Wygląda bardzo poważnie -jak kawał motocykla.
    Wady ma typowe podobno dla tego modelu: jazda w trasie powoduje rozładowanie akumulatora bo bilans energetyczny jest ujemny oraz są problemy ze znalezieniem luzu po dłuższej jeździe.

eadem
    Uczestnik
    • 11
    • 2 328Postów:

Zaproś go do naszego gangu ;p

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

Podoba mi się… przymierzałem się nawet do niego, ale niestety… wyglądałem jakbym dosiadł owczarka niemieckiego. O wygodnej zmianie biegów nie byłoby co marzyć… ;)))
    Co do bilansu energetycznego, to pewnie należałoby co się da poprzestawiać na led-y i może by wystarczyło…

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 499Postów:

Ten mój sąsiad to tak z głowę wyższy niż ja i 350km dziś zrobił po kilkunastu latach przerwy. Tyłek go boli, nogi go bolą ale nie od pozycji tylko od siedzenia

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

Tyłek nienawykły… ale się przyzwyczai jak chłop nadal będzie miał taki zapał, czego mu szczerze życzę… a motocykl nieodmiennie mi się podoba… ;)))

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 499Postów:

Tu już Wuj Song właściwy.

tak z przeglądu za dnia. Ładowanie nędza – 13,2V na pracującym silniku i włączonych światłach. Oleju w skrzyni ponad Full w oczku inspekcyjnym , dość mocno się grzeje pokrywa napędu. Nie daliśmy rady odkręcić spustu oleju. Dobita na amen i tak miękka że kluczem można ją tylko dookoła obtaczać.
    Lekko pusto w układach hamulcowych.
    Oprócz tego gada wygląda na całkiem ok nawet w świetle dnia. Jak na moje 176cm to rozmiarówka jest akurat. Sąsiad ma 198 i twierdzi że mu wygodnie

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

Tak sobie myślę, że jemu to z tego zachwytu jest tak wygodnie… ;)))
    To nie może być jednocześnie wygodne dla Ciebie (sorry za szczerość) i dla niego…
    A swoją drogą, to on go tak na powietrzu trzyma? Z tymi ^frędzlami^?
    Ale i tak nadal mi się podoba…

eadem
    Uczestnik
    • 11
    • 2 328Postów:

Choppera jeszcze nie mamy w naszym klubie 😛

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 499Postów:

turla go gdzieś na jakiś parking w okolicy ale chyba też po chmurkę tylko pilnowany.
    Mi też się wydaje że to gabaryt na gościa z mojego przedziału ew.te max 10cm większego (ma dość wysoką kierownice). Ja na nim moge jechać w pozycji leżakowej. On musi być na zgiętych nogach – siłą rzeczy. No ija sie za szybą chowam a jemy głowa wystaje 🙂

Troche są rozczarowujące te plastikowe pokrywy pod siedzeniem, na filtrach.. itd wygląda na chromy – a to plastiki. Ale ogólnie bez tragedii. Strasznie “mięsiste” manetki, fajne.

eadem
    Uczestnik
    • 11
    • 2 328Postów:

Wombat napisał:

Troche są rozczarowujące te plastikowe pokrywy pod siedzeniem, na filtrach.. itd wygląda na chromy – a to plastiki.

Mniejsze pole działania dla rdzy 😛

Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

Wombat ma rację, oba modele w 125 (GV i taki jak mój GT) mają rozmiar taki akurat na 170-175 cm. Mnie na tym sprzęcie bardzo wygodnie, a Druid ma stanowczo za długie nogi. Z takimi kulasami to niestety tylko na depilację i wybieg, a nie się do chopperka przymierzać 🙂 Koreańce robią na swój wymiar, krótkie, krzywe nóżki trza mieć – jak ja – i wtedy jest GIT 🙂
    *
    Mówicie, że tak słabo z ładowaniem, a w trasie nie ładuje (ujemny bilans)…?
    No to kapota… Czyli mój też… Muszę to sprawdzić, bo nie ma kopki i będzie PCHANDO… a tego nie lubimy… 🙁
    Co ciekawe, w KACu widziałem przygasające światła na postoju, lub jak wcisnąłem stop i był kierunek, a tu tego efektu nie ma… Przy tym lampa mocniejsza (przednia).

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

Niezmiennie bardzo mi się podoba, ale nóg z jego powodu skracał nie będę… już prędzej w A pójdę… ;)))

Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

i wtedy będzie (ża zacytuję słowa za Wombatem):
    łom łom łom łom łom
    łom łom
    łom łom
    https://www.youtube.com/watch?v=P6Qm3PkyZTE

paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

Upuść mu tego oleju bo silnik cierpi i sie grzeje jeszcze mu uszczelniacze wypier…. [a jak strzykawką z kawałkiem wężyka jak nie idzie odkręcić spustu]
    http://www.kangoo.pl/szukaj/do+oleju+strzykawka+500ml

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button