Keeway Hurricane regulacja gaźnika

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Keeway Keeway Hurricane regulacja gaźnika

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DooOminO DooOminO 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #63592 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Witam mam keeway hurrniicane a w nim cylinder 60ccm i nie mam pojęcia jak wyregulować gaźnik zacznijmy od tego, że dostaje za dużo paliwa ( na świecy jest niewypalona benzyna ) pali to pewnie z 6l? Iglice mam na samym dole aby jak najmniej palił, mi już nie chodzi o to, że dużo pali ale po co paliwo ma się marnować i wyciekać z pod tłumika? Nie mogę wyregulować mieszanki powietrzno-benzynową wygląda to tak, śrubka wkręcona jest prawie na maxa tzn 1/4 obrotu wykręconego wszystko ładnie pięknie ale gdy jade 80km/h z np 300m full gas a po 300m puszczam gas to motor ma duże obroty tzn jak by miał jeszcze dodany gas i chwilę jedzie. Proszę o porady co muszę zrobić/jak zrobić aby to wyregulować bo spalanie jest tragiczne.

.. Bez polskich znak’o’w .
    #63618 Odpowiedź
    DooOminO
    Użytkownik

Proszę dać mniej więcej jakieś wskazówki co mogę w tej sytuacji zrobić.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #63753 Odpowiedź
    DooOminO
    Użytkownik

refresh

#63759 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

A nie blokuje Ci się przypadkiem linka gazu w pancerzu?

Sprawdź czy podobna sytuacja z tym zawieszaniem się gazu nie ma miejsca jak skuter stoi na nóżce centralnej w miejscu?

Daj gaz do dechy na minutę czy pół, później puść i sprawdź jak szybko zareaguje Ci na puszczenie manetki.

#63861 Odpowiedź
    DooOminO
    Użytkownik

przeciez zaduza dawka oleju + obrotow to powoduje.. a nie zacinajaca sie linka..

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Keeway Hurricane regulacja gaźnika
Informacje o Tobie: