! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Huragan By David

Ten temat zawiera 19 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Oto mój Keeway Hurricane z 2008r z początku nie podobał mi się wiadomo jak kibel na kółkach bez spłuczki ale później się jakoś nim zająłem. Oto co z nim zrobiłem

Tubing optyczny:
    Przyciemniona tylnia lampa
    Chromowane końcówki kierownicy
    Niebieskie podświetlenie zegarów
    Niebieskie postojówki wtopione w Lampe
    Przednie migacze miejscach postojówek
    Pomalowana przekładnia na czarny mat
    W przednim błotniku wyciety znaczek Hebo zaklejony siatką tuningową
    Niebieskie nakrętki na wentyle
    Nowe malowanie (cały czarny)

Tuning mechaniczny:
    Dysza gaźnika 70
    Wariator naraku
    Sprężynki sprzęgła top Racing +30%
    Sprężyna dociskowa top Racing +22%
    Sportowy wydech technigas nex r
    Stoszkowy filtr powietrza

Plany;
    Nadkole
    Jakieś ładniejsze manetki
    Tylne kierunki jakieś ładniejsze
    cylinder 70/80
    Ładniejsze manetki
    Projekt jest jeszcze nieskończony zarazie myślę nad malowaniem i nad nadkolem

Trochę schodzi farba ze skutera bo spieprzyłem malowanie i z nurzyki bo małowałem jak już zimno było ale teraz ciepło będzie to go zrobię na bóstwo ;p;d

Anonimowy

dawaj fotki!
    Zapowiada się całkiem dobrze, zobaczymy co z tego wyjdzie ^^

Anonimowy

Może coś z tego będzie, na foto widzę jakiś tandetny stożek, jak chcesz tym dłużej pojeździć to załóż oryginalny filtr albo pożądny stożek np. polini, małossi.

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!

Anonimowy

wygląda beznadziejnie 😀 jeszcze w dodatku wydaje z siebie dźwięki- coś w stylu pierdzenia takie pyr pyr pyr. oczywiście właściciel tej jakże nowoczesnej i stylowej maszyny gorąco temu zaprzecza. a ja i tak swoje wiem! miał jeździć więcej niż jeździ teraz, ale cóż. ja proponuje usunięcie wszelkich elementów, które pokryte są tą czarno szarą kratką i zdecydowanie się na jakiś konkretny kolor- np. czarno czerwony, czarno niebieski ewentualnie pomarańczowy. tandetny stożek! i tak szybciej nie pojedzie, włóż więcej kasy w to, żeby ładniej wyglądał. już kiedyś przedstawiłam swoją wizję z białym siedzeniem i innymi ciekawymi rzeczami, ale nie została zaakceptowana. 👿

Anonimowy

Malowanie rzeczywisce straszne jest, mogłes zostawić seryjne. I nie maluj skutera spreyem bo pewnie spreyem małowałes tylko oddaj go do lakiernika albo do kogos kto ma kompresor i się zna na tym trochę 😛

Anonimowy

SiWy napisał:

I nie maluj skutera spreyem

Sprejem tez dobrze wychodzi ale trzeba umieć trochę małowac i mieć trohce pojecia o tym 😛 😛 🙂

Anonimowy

No ja wiem ale juz nie ma takiego efektu 😉

Anonimowy

No ja wiem ale juz nie ma takiego efektu

Niestety to prawda :-/ a ja staram się zawsze to przełamac 😛 😛 😉

Anonimowy

Daj fotki tych świateł ;]

Anonimowy

nom sprajem małowałem zimom musiałem małować na spontana bo była tak potrzeba 😛 i farba odchodzi nie dlatego ze małować nie umiem tylko dlatego ze plastiki parowały teraz latem walne porządny kolorek właśnie mam zamiar małować pistoletem. Światła wrzucę jutro albo dzisiaj wieczorem bo wpadłem na pomysł żeby przerobić na żarówkę H4 55w ale Musze zobaczyć jak mi to wyjdzie bo możne zostawię serje 😡

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie