Huoniao HN125-T cięzko odpala oraz gaśnie na wolnych obrotach

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #147368 Reply
  DJ19931
  Użytkownik
  • Postów: 5

  Witam.

  Posiadam od jakiegoś skuter “Huoniao HN125-T”I mam otóż taki problem , że gdy postoi noc w garażu , to rano gdy chce odpalić , to trzeba długo kręcić i kopać , aż załapie.
  Jest to 4T.

  Czasami ma tak , że nacisnę guzik od rozrusznika i odpala .
  I jak już łapie to muszę go odpalać bez dodawanie gazu. Dopiero gdy załapie musze wachlować manetką.
  Co może być tego przyczyną ?

  Problem no.2

  Gdy chodzi na wolnych obrotach to obroty jej falują tzn. raz są większe raz mniejsze albo gaśnie.

  Najczęsciej gaśnie , gdy jest zimny , gdy jest ciepły to czasami , ale jednak gaśnie … Wkurzające jest to , że stoisz na światłach i trzeba gazować , żeby nie zgasł.

  Gaźnik był czyszczony i wyregulowany , rozebrany w mak i wszystko wyczyszczone , świeca wymieniona , wyregulowane zawory .

  Proszę o szybką pomoc 🙂

  Pozdrawiam.

  #147378 Reply
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 3 133

  Dokładnie mam te same problemy. Gaźnik czysty, wyregulowany, filtr paliwa nowy, zawory wyregulowane, stopka boczna odłączona.
  To, że nie kręci rozrusznikiem – mogę zrozumieć – akumulator padł, ale te jaja z wolnymi obrotami to koszmar. Schodząc z wysokich gaśnie, albo falują. Może problem rozwiąże nowy filtr powietrza NARAKU, który już zamówiłem.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Huoniao HN125-T cięzko odpala oraz gaśnie na wolnych obrotach
Twoje informacje:
Back to top button