Hondzia X8R <3

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Tak że no 😀 nie wazne ile dałem :D:D

Hondzia z 98r , fotki wieczorem.

Naprawa to tak oddałem już do mechanika a setup po naprawie to :

-Cyl Power Force 70ccm
    -Wał rms +wzmacniane łożyska
    -Wydech LeoVince Zx
    -Pasek Polini
    -Wario Polini
    -Łożysko igiełkowe Polini
    -Moduł malossi (ogranicznik obrotów)

Jak na razie to planów wielkich niema 😛 jak zrobi mi z tym to za jakiś czas kupie gaźnik i sprzęgło wtedy będzie full sport. Tak że foteczki wieczorem , proszę o komcie jak na nk xd

Anonim
    Gość

nie ma foteczek nie ma komci :573:

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Jakość słaba ale moto u mechanika więc nie mam jak zrobić 😛 Przedni błotnik jest pęknięty więc kupiłem od roxa 😛

Anonim
    Gość

kurwa farciarz, za tą kasę.

Anonim
    Gość

Nie wiecie gdzie można dokupić łożyska na wał do niej, bo jest z tym bardzo ciężko.

Anonim
    Gość

w sklepie z łożyskami ?? jak dobry sklep to maja każdy wymiar

Anonim
    Gość

ja tam kupowałem
    http://www.lozyska.net.pl/
    nie są to firmy no name,
    ja akurat chyba kupowałem FAG bo SKF nie było ale szukaj

Anonim
    Gość

FAG’i to też dobre łożyska

Anonim
    Gość

no wiem i przez to kupiłem

Anonim
    Gość

W piątek będę miał wszystkie części oprócz łożysk , muszę się wybrać w miasto z starymi łożyskami. Pod koniec następnego tygodnia powinien być gotowy 😛

Anonim
    Gość

Czemu oddałeś do mechanika, a nie robiłeś samemu hęę ? Nie chce się cooo ? 😛

Anonim
    Gość

no właśnie, buuuuuuuu

Anonim
    Gość

Wgl to jaki jest teraz setup? a jaki będzie ?

Anonim
    Gość

A tutaj simery jakie dostałem do łożysk, jakiś ten drugi dziwny ?

Anonim
    Gość

Oddal do mechanika bo sam nie umieć nic zrobić 😛 😆

Anonim
    Gość

ej a co z tym simerem ?

Anonim
    Gość

No jak takie sa w zestawie to sa dobre, ten z tym metalowym idzie pewnie od strony magneta.

Anonim
    Gość

dostałem wario polini do tego skutra i nie wiadomo czemu przy najwyższych obrotach wario ociera o przeciwtalerz.

Anonim
    Gość

a pasek wchodzi na samą góre??

Anonim
    Gość

No i wystąpił spory problem, skuter jest juz złożony , pierwszy raz odpalił za 3 razem pięknie chodził na wolnych obrotach i zgasł, potem nie dalo się się go odpalić aż wkońcu załapał na chwilkę i ponownie zgasł , teraz juz nie daje żadnych oznak życia.
    Co mogło się stać? cyl nowy +wał+ łożyska, uszczelniacze itp. Membranki dobre , świeca mokra, iskra idealna.

Anonim
    Gość

może jakaś nieszczelność? lewe powietrze?.. wstrzyknij pod świece.. powinien załapać

Anonim
    Gość

zachowuje się jak by się zatarł , ale skoro mówisz , że nowy cyl , chcociaż ja bym się pokusił i tam zajżał , albo źle jakiś uszczelniacz wbiłęs i ci go wydmuchało

Anonim
    Gość

na początku przy kopaniu czasem strzeliło z wydechu, a potem nic. Wstrzykiwane było pod świece paliwo i zero rekacji.

Anonim
    Gość

Skoro pod świece wstrzykiwałeś, iskra jest dobra a zagadać nie potrafi to wina leży po stronie cylka najprawdopodobniej.
    Spróbuj jeszcze bez wydechu go odpalić może się zatkał

Anonim
    Gość

rafal93 napisał:

strzeliło z wydechu

to znaczy że nie przepala dobrze mieszanki , iskra jest ale moze być zjebana , obstawiał bym na przestawiony zapłon , ale z tego co wiem w żadnym piździku 2t nie ma opcji regulacji zapłonu.

rafal93 napisał:

cyl nowy +wał+ łożyska, uszczelniacze itp. Membranki dobre , świeca mokra, iskra idealna.

którąś z tych rzeczy zjebałes bo nie ma innej opcji , bo można by powiedziec że zła regulacja itp , ale wcześniej chodził , któraś z tych rzeczy źle założyłes albo cos , oblookaj membranki , stan cylindra (skoro strzelał z wydechu to raczej wątpliwe ale jednak sprawdź) wymień swiece i musi chodzić

jest jescze skrajna opcja ale bardzo w to wątpie , ssanie padło i cały czas jest włączone i go zalewa

Anonim
    Gość

Moja księżniczka <3

Anonim
    Gość

no nawet ładnie się trzyma ten kolorek

Anonim
    Gość

ty z ta elektryka mialem podobnie u mnie 😀 ze iskra byla a nie chcial palic a potem calkiem iskra zniknela wina byla po stronie regulatora niby chujowe ;/ jak chcesz to mam jakieś części do tego chyba jeszcze. Migacze klosz lampy chyba i cos jezcze b ym znalazl

Anonim
    Gość

a Ty nie miałeś GS’a 500?

Anonim
    Gość

miałem ale były kłopoty z papirem i musiałem to oddać, nie no moja hondzia juz na chodzie, docieram na cięzkich rolkach na razie i na pół gazie tak ok 60km.h sobie latam, nawet się nie wkręca tak że lajt. Założone mam grubsze podkładki aby kompresja była mniejsza na docieranie i mniej się grzał a jak dotre to założe normalne i będzie sandał 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button