Honda XL 250 2T rodzinny projekt

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Honda XL 250 2T rodzinny projekt

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #221153 Odpowiedź

Anonimowy

Więc tak, wykopałem wczoraj zagraconą honde XL , patrzałem na nią i przypomniały mi się czasy jak miałem motorynke a mój tata jeździł na tym , XL poszła w zapomnienie jak tata wyjechał do Belgi ok 5 lat temu , i od tamtej pory nie była odpalana , jak tylko ją wykopałem zadzwoniłem do taty i po długiej rozmowie doszliśmy do wniosku ze jak oboje będziemy w Gdańsku w wakacje to najprawdopodobniej XL idzie na full cross i to będzie nasz taki wspólny projekt , a idzie na full cross bo dokumenty gdzieś zaginęły , i nie wiem co tam z nimi jest, odzyskać tez chyba nie idzie (spoko nie jest kradziona) foty pokazują taka jaka jest po wyciągnięciu , tylko przetarta szmatką 😀

nie wiem czemu foty są takiej jakości (nawet jak na komórkę) jutro jak znajdę czas zrobię foty w dzień

#221154 Odpowiedź

Anonimowy

Kozak 😀
    Gdzie ona leżała ! Jak można zapomnieć o takim czymś ! 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #221155 Odpowiedź

Anonimowy

takie cudo żeby leżało aż grzech :-> a z silnikiem będziesz coś robił?? jakiś remoncik :mrgreen:

#221156 Odpowiedź

Anonimowy

pewnie będzie szlif cyla , jakis nowy tłok , decha zamiast lampy, tylna lampa też won , wyczyścić i pomalować wydech , a kierunki won , jak bedą pieniądze to inny błotnik z przodu , odrenowanie felg .. i pewnie z czasem coś jeszcze przyjdzie

#221157 Odpowiedź

Anonimowy

a moim zdaniem lepiej kupić kwita do tego na allegro. Drogo nei wyjdie. albo kupil jakas xl zdezelowana i tylko tabliczke z numerami podmienic 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #221158 Odpowiedź

Anonimowy

Błotnik przedni podobny do tego co fabrycznie w DT 😛

#221159 Odpowiedź

Anonimowy

RudY jaki sposptrzegawczy. To ye w dt jest podobny nie zmienia faktu ze wygląda jak lopata 😛

#221160 Odpowiedź

Anonimowy

To że wygląda jak łopata nie zmienia faktu, że dobrze chroni przed błotem i innymi Danielsonami 🙂

#221161 Odpowiedź

Anonimowy

RudY napisał:

To że wygląda jak łopata nie zmienia faktu, że dobrze chroni przed błotem i innymi Danielsonami 🙂

xD

wrona, rób z tego crossa i będzie git 🙂

#221162 Odpowiedź

Anonimowy

z niej można zrobić super maszynę życzę powodzenia z projektem hondzi 🙄
    Jak coś się zmieni od razu daj foty :mrgreen:

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
Odpowiedz do: Honda XL 250 2T rodzinny projekt
Informacje o Tobie: