Honda X8R-X Jaką jednostkę wybrać?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Honda X8R-X Jaką jednostkę wybrać?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 5 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marzyciel11
    marzyciel11
    Użytkownik

Czesc! Poleci ktoś dobry cylinder do 200zł (50cc – Honda X8R)

Jak ktoś ma pecha, to sobie grzebiąc w dupie palec złamie. – Paulo Coelho.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

dodaj jeszcze ze 150 i bedzie można pogadać

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe kargulec12
    kargulec12
    Użytkownik

Masz do wyboru: http://www.scooterkingz.pl/cylinder-motoforce-eco-50-2 Moc jak na oryginalnym cylindrze
    Moc trochę lepsza i aluminiowy: http://www.scooterkingz.pl/cylinder-airsal-sport-50-22

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak, tylko ten motoforce to to taki sam chinol jak te z allegro za 80zł.
    Airsal to aluminium wiec troche inaczej sie eksploatuje.
    DOBRY żeliwiak o trwałości serii i może nawet lepszych osiągach to jednak więcej niż 200zł

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Jak wyżej,nie polecam ci alusa bo 1 błąd przy docieraniu i leżysz,żeliwniak jest dobrym wyjściem.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe kargulec12
    kargulec12
    Użytkownik

E tam, pierdoły gadasz. Jak alu to się prawie nie dociera, tam się głównie pierścionki układają i trzeba obchodzić się z nim delikatnie przynajmniej prze pierwsze 50km. Ja mam u sb. motorforca eco to powiem że daje mu często po dupie i śmiga ok. Co prawda jakość wykonania kanałów daje dużo do życzenia, i trzeba wgl. kanały przepłukać przed założeniem bo u mnie były w nich opiłki. Sam tłok wydaje się być ok. bo nie puchnie, na zlocie przejechałem ok. 50km na pełnej piździe z przerwą na ok. 30km i nic się nie działo, a moc była. Wiadomo jak był gorący lekko słabsza ale to przypadłość ac.

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Ja bym powiedział że nie 50km a 500km się dociera ale skoro wiesz lepiej i ci chodzi?Co do jakości motoforce to zapytaj izdebski12 miał ich wał [szit]

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie