Honda VF750F Interceptor by KruczeK

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Honda VF750F Interceptor by KruczeK

Ten temat zawiera 82 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 83 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

No więc, oto mój nowy sprzęt.
    Chciałem fajne i tanie moto, a taka Honda podobała mi się już wcześniej.
    Klasyczny, sportowy motocykl.
    R1 z lat 80-tych, klasa Moto GP wtedy miała pojemność 750 ccm 😉
    Dane techniczne można zobaczyć tutaj: http://www.scigacz.pl/Honda,VF,750,F,model,1983,dane,techniczne,5375,im.html

A więcej poczytać można tutaj:
    http://www.speedyshare.com/files/28057440/VF750F_opis.pdf

Ogólnie kupiłem ją dla silnika V4, stan jak często w wypadku moich szpejów bywa – tragiczny 😀

Na razie trochę ją rozebrałem i odpaliłem, bo kupiłem jako niepalącą.
    Ogólnie trzeba ja trochę wyszykować i będzie do jeżdżenia na razie 🙂

Na chwilę obecną jeszcze potrzebuje jeden moduł zapłonowy bo jest uszkodzony, reszta na razie wygląda na sprawną.

Tak motocykl wyglądał w ogłoszeniu:

A tak wygląda obecnie:

Ogólnie motocykl nie jest w takim złym stanie jakby się mogło wydawać, wiadomo potrzebuje trochę wkładu finansowego, ale ma też np. sportowy wydech, niestety dosyć cichy, ale już widziałem co trzeba rozwiercić 😀

No i na razie to by było na tyle, będę się starał jak najczęściej aktualizować topic 😉

Więcej foto tradycyjnie na bikepics:
    http://bikepics.com/members/kruczek/83vf750f/

Anonimowy

jak zawsze psujesz 🙂
    ale potem z tego będzie świetny sprzęt

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Jaj nie urywa…

Anonimowy

To miał być motocykl, który nie będzie się podobał nikomu, oprócz mnie 😀

Anonimowy

fajna, bo to honda ! Ojciec ma VFR 750 z 88, i super motocykl, tylko że jego to zadbana trochę bardziej :P. A słuchaj to nie jest czasem ten sam silnik?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Fajna bo Honda.. nic poza tym 😀 Bez sensu zakup, lepiej w coś konkretnego zainwestować.. Zrobiłeś tak jakby przesiąść się z Mercedesa do Trabanta 🙂

Anonimowy

Zdaje ci się

Anonimowy

Courte, nie wiem czy to dokładnie taki sam silnik, ale chyba tak. Jedynie osprzętem się różnią 🙂

Kondzio, co ty tam wiesz 😀
    To rewolucyjny motocykl z lat 80-tych, mimo wielu problemów wieku dziecięcego i tak jest za je bisty 😀 Ma sprzęgło antyhoppingowe, sytstem antynurkujący, pneumatyczne zawieszenie (mogę sobie regulować ciśnienie powietrza w amorach) 16 zaworów, po dwa wałki w głowicy itd
    Mi się podoba, ma to coś 😀 No i ten silnik, który mam nadzieję będzie brzmiał 😀 a raczej grzmiał i włączał alarmy 😀 😀 😀

Anonimowy

Ten sprzęt ma zasadniczy minus. Mimo wymienionych przez ciebie „bajerów” zawieszenia itp. to ten sprzęt i tak ma zbyt mocny silnik do reszty części(zawiecha, hamulce itd.).

Anonimowy

zawieszenie na pewno się będzie wyrabiac, ty wiesz co to za moto i jakie ma zawieszenie ? pełna regulacja z przodu i z tylu 😉

co do hamulcow, to właśnie nie jestem ich tak do konca pewien 😀 ale okaze się jak zaczne jezdzic 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 83 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie