Honda Varadero 125 czy yamaha TDR 125-który wybrać?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam jestem tu nowy 🙂 Mam takie pytanie. Chcę kupić turystyczny motocykl do 125ccm pojemności na długie trasy. który z tych motocykli byście mi doradziliż

Anonim
    Gość

Zdecydowanie Hondę.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

Na długie trasy zdecydowanie Varadero , elastyczność , ekonomia oraz praca sinika (dźwięk przyjemniejszy dla uszu) przekonują , z samą wygodą to Ci nie powiem bo na nich osobiście nie jeździłem :p

Anonim
    Gość

Varadero jest duza, bardzo duza i bardzo wygodna:) A tdr widzialem, siędzialem i w sumei podobnie 😀
    A co do kultury pracy, spalania, zywotnosci to zdecydowanie honda

Anonim
    Gość

Nie przesadzaj, nie jest znowu jakaś bardzo wielka.

Anonim
    Gość

kowal ale znowu nie jest mala 🙂 nie wiem jak TDR ale to 2t wiec spalanie i zywotnosc slaba. A w wiaderko lejesz i jezdzisz. A do tdr nie dojsc ze paliwa wpieprzy duzo to jeszcze olej litr okolo 35zl

Anonim
    Gość

Ale przyśpieszenie większe :*
    No ale jak ma zamiar walić trasy to bezsensu 2T brać

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button