honda sh125 i nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 honda sh125 i nie odpala

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Just_as_planned Just_as_planned 4 lata temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe agnieszka66
    agnieszka66
    Użytkownik

jeżdżę hondą sh125 i niedawno mi nie odpalila zmieniłem świece jest iskra paliwo dochodzi i raz odpali a raz nie Gdy odpali to kopci i nierówno pracuje silnik zwalnia i przyśpiesza może ktoś miał podobny problem a może kłoś mi doradzi dzięki Waldek

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

To w końcu Waldek czy Agnieszka:D
    Smutna wiadomość,jak ci kopci to; pierścienie,uszczelka,uszczelniacze zaworowe lub prowadnice zaworów czyli serwis i remont.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Jak Agnieszka, to Paci chętnie pomoże, ale jak Waldi, to przykro mi, radź se sam 🙂 Bym się dobrze zastanowił nad odpowiedzią :-)))

Zdjęcie profilowe Just_as_planned
    Just_as_planned
    Użytkownik

Niemal w samo sedno trafiłeś, ale i tak samo się raczej nie naprawi, jeżeli ^produkt rafineryjny^ z kolejnej CPN-iarni jest nadal zdrowy. I to tak teraz na logikę zapodaję. 🙂
    *
    A jak Paci naprowadzi człenia na dany trop, to Snajper zaraz go zastrzeli, a potem Pancho… pochowa go całe dwa metry pod jakimś kaktusem. Gdzieś tam, na… Pustyni Błędowskiej. ;-)))

Router Metro City 4T 50 –> 72 cm3; Peugeot Sum-Up 4T 125 –> 169 cm3 –> 150 cm3 (proza życia); Toros El Lider 4T 125 –> 150 cm3; Honda NSS 4T 250 v.2 (by Jazz); Yamaha Majesty 400.
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie