Honda SFX Tuning

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Kacper
    Użytkownik

Mam Honde SFX 1996r.
    Dziś wymieniłem rolki ( 6,5g ) na wariatorze i jedzie mi tylko 45km/h.
    Gdzie są w nim blokady ???
    Fajnie by było jakby leciał ponad 55km/h

rkos
    Użytkownik

Rolki to nie tuning, to regulacja.

Blokady są m.in w gaźniku, na tłumiku, na wariatorze ITD. Poczytaj, jest maasa takich tematów.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

TheMiqlaq
    Użytkownik

Coś w gaźniku, tuleja na wario, i chyba zwężka w tłumiku :). Zapewne tam masz blokadu. Albo jeszcze w module. Kto tam wie jak to kitajce wymyślili ;).

Kacper
    Użytkownik

W gaźniku nie ma, Na wariatorze też na tłumiku chyba jest. Jakie kitajce ??????

TheMiqlaq
    Użytkownik

Kitajce – skośnoocy :).

Może masz na module blokadę. Wtedy by ci odcinał chyba obroty od iluś tam. Mój kolega ma SFX i odcina mu zapłon przy 50 km/h :P.

Kacper
    Użytkownik

Czyli Moduł trzeba wymienić i ile mniej więcej by jechał ??

TheMiqlaq
    Użytkownik

Nie wiem czy trzeba by wymienić, bo nie wiadomo gdzie SFX ma blokady :D. Droga operacja to to nie jest, a może coś dać. Setke da sie z Hondy ponoć wycisnąć. (ale moduł raczej takiej zmiany nie da :))

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button