Honda PS125 tuning

WItam,
Skuterkiem jeżdżę od 2 miesięcy i zastanawiam się nad zmianą wariatora/paska/sprzęgła na coś poprawiającego osiągi. Jeśli ktoś już zajmował się podobnym motorkiem (@125, PS125, SH125 itd) proszę o opinie i informacje co polecacie zmodyfikować i jakich podzespołów użyć.
Z góry dziękuję.

Jako, że jestem jedynym właścicielem Hondy PS 125 na tym forum, napiszę kilka słów o modyfikacjach jakie sam zrobiłem w skuterze, może komuś się przyda:

Stan początkowy, wszystko seryjne:
- Vmax: 110km/h,
- przyspieszenie zmienne, dziura od 60 do 80km/h,
- start z dość wysokich obrotów, z racji tego - manewrowanie przy niskich prędkościach dość trudne,

po 3 miesiącach postanowiłem trochę pozmieniać a mianowicie: wariator (Jcosta), pasek (polini kevlar), sprzęgło (polini) i dzwon (polini) (przy okazji wymieniłem też klocki (polini), szczęki hamulcowe (polini) oraz filtr powietrza (polini), efekt:
- Vmax: 100km/h,
- przyspieszenie płynne,
- start z bardzo niskich obrotów - manewrowanie przy niskich prędkościach super:),
- hamulce: bez zmian,
- filtr powietrza zmienił dźwięk silnika (dla mnie to bez różnicy),
Koszt części 1500PLN.

Podsumowując, przyspieszenie oraz jego płynność na duuuży plus, start z niskich obrotów kolejny duuuży plus, jako, że jeżdżę tylko w mieście (Wawa) uważam, że warto było zainwestować.
ps. dam znać jak się sprzęt zachowuję po przebiegu 2-3k km.

czyli wsadziłeś półtora tysiąca, osiągi popsułeś a jedyne co poprawiłeś to start - co można było załatwić regulacją sprzęgła? :D