Honda NSR jc22 vs Honda CBR

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Honda NSR jc22 vs Honda CBR

Ten temat zawiera 39 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 40 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam.

Mam problem. Będę przesiadał się z Aprili RS 50 na 125. Moja uwagę przykuła Honda NSR jc22. Nie ukrywam, że przemawia do mnie ta moc maksymalna 30KM no i do tego ten super wygląd… Jednakże, najmłodsza z 2003r., więc jak wiadomo ogromne przebiegi. Silniki przecież dobre, ale nie chciałbym kupować jakiegoś starocia. Lecz na alledrogo na prawdę z 1998r. itp można znaleźć zadbane maszyny. Ciągnąc moją dywagację dalej… Są jeszcze CBR 125. Z wyglądu przypomina mi to nijako rower… Ogólnie to średnio mi się to podoba, a mógłbym rzec, że praktycznie wcale… Ale ze mnie esteta jak z koziej d* trąba, dla mnie ma jeździć, a nie wyglądać. Do tego moc maksymalna 15KM czyli jak się domyślam po całkowitym odblokowaniu.. Połowę mniejsza… Roczniki już zjadliwe, przebieg tak samo.. Wiadomo, młodsze. NSR’ek ostatnio jak na lekarstwo z mazowieckiego, bo co prawda szukam głównie z mazowieckiego, bo nie za bardzo się układa mi lecieć po nią do Zakopanego czy na Hel.

Przyglądam się również Aprili RS 125, ale miałem 50 taką… Poza tym NSR’ka jest piękna 😀

Chciałbym znać Waszą, drodzy forumowicze, opinię na ten temat, i co byście wybrali. Nie ukrywam, że ta moc do mnie przemawia najbardziej… Najeździłem się 50, to to miało ze 3KM, to wiadomo co to było, i jestem już tym znudzony, aczkolwiek zadowolony, bo wiele się nauczyłem. Nie chcę zapier* 300km/h ale żeby miało to siłę jechać i w ogóle. No wiadomo o co mi chodzi.

Proszę o pomoc!

Z góry dziękuję !

Pozdrawiam ! ; )

Anonimowy

cbr to 4t

no itak jak wspomniałes wygląda jak rower , v-max oko 120

i na pewno cbr’ka jak to 4t spali duuzo mnie niz nsr które jest wstanie wyciągnać ok 160 🙂

Anonimowy

Jak jesteś wyższy chłop to rozglądaj się za rs 125 będzie ci na niej wygodniej ;p nsr to dobre motory mało awaryjne motory ale dla niższych osób a aprilia też nie powinna sprawiać kłopotów jak była w dobrych rękach 😉 polecił bym ci cagive miał sprzęt z ich stajni jeśli chodzi o moc bez konkurencyjna ale jak ktoś o nie nie dba to jest lipa ;/

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

Anonimowy

Bierz nsr i będziesz zadowolony 😀 Mimo ze kupiłem pulapke taka to i tak ja uwielbiam juz 😀 i nie mogę się doczekac kiedy sobie przycisne 😀 Chyba ze wolisz spokojna jazde

Anonimowy

Cagivy mi się jakoś źle kojarzą… To 7 biegowe ? 😛 Nic nie będzie dobre jak nie dbasz…

No właśnie, cbr 4t… Wiesz wrona, 120 a 160 jest różnica, a przy takiej cenie PB, to nie robi mi różnicy czy spali 3 czy 5 czy 7.

Tak jak pisałem, RS już miałem… Tak oo mieć to samo, tyle, że większe, ale zdecyduję się na nią, jeżeli nic nie znajdę fajnego w okolicach.

NSR’ka może i starsza, ale w końcu to Honda, tak ? Więc powinna mieć swoją wytrzymałość, nawet niech będzie ta 10 letnia, prawda… ?

Anonimowy

Więc powinna mieć swoją wytrzymałość, nawet niech będzie ta 10 letnia, prawda… ?

Pamiętaj że to 2t 🙂

a o cagivy trzeba tylko dbać , bo są to ładne i dobrze pokur.wiające sprżety 🙂

Anonimowy

Nsr’ek widuję chyba najwięcej ostatnio.
    A ja osobiście byłabym za cagivą. Ładne to to. ;D

Anonimowy

Adzi0 napisał:

120 a 160 jest różnica, a przy takiej cenie PB, to nie robi mi różnicy czy spali 3 czy 5 czy 7.

Jestem w kurwę ciekawy gdzie będziesz latał to 160 km/h… I napisałeś że nie robi Ci różnicy czy spali 3 litry czy 7… Musisz pamiętać że przy tym twoim lataniu spalanie w nsr może podbić i do 9 litrów…
    CBR jak pali 3 litry to jest 16zł na 100km.
    NSR jak pali 7 to 37zł na 100km przy konkretniejszym dzidowaniu dojdzie spokojnie do 45 zł + olej lepszy bo gówna nie ma co lać i szybsze zużywanie się części ale wiadomo jak się zakurwia to tak jest… A powiedz mi co to jest zrobić 100 km ? NIC różnica w oszczędności pomiędzy CBR a NSR jest baaardzo duża… Bo za 35 zł robisz 100km a w cbr 200km i nie martwisz się o oleje zacieranie i inne duperele…

Jeżeli chcesz latać jak debil i siać terror w mieście kosiarkowatym dźwiękiem to weź NSR
    Jeżeli chcesz oszczędnie i spokojnie latać weź CBR wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam

A OGÓLNIE TO NIE TEN DZIAŁ… BO TO JUŻ S¡ MOTOCYKLE

Anonimowy

Hokster, wez mnie juz nie dobijaj tymi cenami he 😛 Ale nsr tez można ladna z malym przebiegiem wypatrzeć 😉 Ja osobisciej jak bym byl skazany na 4t to tylko MZ albo Yamaha Yzf bo yamaha to wygląda chociaz zajebiscie i dzwiek ma piekny na sportowym wydechu a Cbr kazdy wie jak wygląda…

Anonimowy

No jak rower 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 40 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie